2737
2739

سلام من چند روزیه وارد بورس شدم و چیزی ام ازش واقعا نمیدونم 

ی تاپیک خانومه میگفت فلان سهمو بگیرم جای رشد داره چون مثبت منفی رو میخوره 

این حرف یعنی چی از کجا فهمیده منفی خورده میشه 

یعد من از کجا بفهمم ی سهام سود داره و باید اونو بخرم . اصن ی راهنمایی جامع میخوام لطفا 💜

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

سهمایی که بنیادی هستن سود اور و جای رشد دارند سعی کن از اونا خرید بزنی مثل شستا شپنا فملی خودرو عرضه اولیه هایی که هر هفته هست رو هم بخر اونا که عالین تا سه چهار ماه هم نفروش

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سهمایی که بنیادی هستن سود اور و جای رشد دارند سعی کن از اونا خرید بزنی مثل شستا شپنا فملی خودرو عرضه ...

من الان فارس خریدم . صنایع پتروشیمی فارس .

سه تا هم عرضه اولیه خریدم . 

تابلو خانی چجوریه؟

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2731
من الان فارس خریدم . صنایع پتروشیمی فارس . سه تا هم عرضه اولیه خریدم .  تابلو خانی چجوریه؟

همین سایتی که بالاتر تایپ کردن رو وارد شو و تاپیک هاش رو بخون متوجه میشی . باید خیلی مطالعه کنی تا متوجه بورس بشی منم دو ماهه وارد بورس شدم نسبت به اوایل خیلی بهتر شدم چارش هم مطالعس 

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
من الان فارس خریدم . صنایع پتروشیمی فارس . سه تا هم عرضه اولیه خریدم .  تابلو خانی چجوریه؟

اره فارس خوبه وبملت وتجارت وبصادر هم خوبن فقط سعی کن تو سبدت از هر گروهی یدونه یا دو تا داشته باشی متنوع انتخاب کن تا ضرر زیادی نکنی یوقت

همین سایتی که بالاتر تایپ کردن رو وارد شو و تاپیک هاش رو بخون متوجه میشی . باید خیلی مطالعه کنی تا م ...

ممنونم از راهنمایی هات 💜

2738