2737
2739
عنوان

پسر دوسالم

164 بازدید | 4 پست

سلام خانما ، پسرم دوسال و دوماهشه ، حدود یک هفتس که مدفوعش زرد رنگه ، در این یک هفته یکی دوبار قهوه ای شده دوباره زرد 

شلوغیشو داره تب و اسهال و استفراغ هم نیست 

خیلی میترسم نکنه مشکل خاصی باشه ، کسی تجربه ای داره

اینجا هم به دکتر دسترسی ندارم باید تا هفته بعد صبر کنم تا ببرمش 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
پسر منم ۱۵ ماهشه بردمش باغ بابابزرگم ۵ روز بودیم اینجوری شد برگشتیم خونه دوباره مثل قبل شد فک کنم و ...

تو اینترنت هم آدم اصلا جرات نمیکنه بره چیزی بخونه 

واقعا خیلی میترسم نکنه از کبد باشه یا مشکل دیگه 

یکیم اینکه یادم رفت تو پست اول بگم از موقعی که اینجوری شد هی دستشو به گوش راستش میزاره فشار میده

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو اینترنت هم آدم اصلا جرات نمیکنه بره چیزی بخونه  واقعا خیلی میترسم نکنه از کبد باشه یا مشکل ...

فک نکنم چیز خاصی باشه

ولی اگه اینستا داری برو دکترا رو سرچ کن توی دایرکت ازشون بپرس

بعضی از پزشکا جواب میدن

2731
فک نکنم چیز خاصی باشه ولی اگه اینستا داری برو دکترا رو سرچ کن توی دایرکت ازشون بپرس بعضی از پزشکا ...

باشه عزیزم ممنون