2733
2739
عنوان

بچه ها بیاید ببینین حق دارم

79 بازدید | 12 پست

ناراحت بشم نامزدم ی ساعت پیش رفت بازار لباس بخدا اصلا بهم نگفت قراره بده منم پیامش دادم میگه رفته خرید چی دوست داری برات بگیرم منم گفتم هیچی عصبانی حرف زدم قطع کردم کارم اشتباه

💗برا حامله شدنم و شفای مادر شوهرم صلوات دعا کنید مرسی💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره اشتباه بود، بهتر بود بهت میگفت با هم می رفتین حالا نگفته قرار نیست هرکاری میکنه به شما بگه، شما ...

آخه من هرکاری میکنم میگم چون خودش خواست بنظرت بگم منم دیگه هیچی نمیگم

آره اشتباهه. بچه بازی درآوردی. منم موقع عصبانیت خیلی اخلاقم بچگانه میشه. کلا منطقو میزارم کنار و فقط میخوام نشون بدم ک چقد ناراحتم😑

در تاریخ 9/9/99بزرگترین آرزوی زندگیم اتفاق افتاد💞💌🤲
آره اشتباهه. بچه بازی درآوردی. منم موقع عصبانیت خیلی اخلاقم بچگانه میشه. کلا منطقو میزارم کنار و فقط ...

خو اون خیلی غلط کرد بهم نگفت چرا نگفت نکنه با کسی 😔😭

2738
بنظر مثل پری یودا میای میخواستی منم بزنی😂😂😂😂😂

خدایش خودمم هروز همین حس دارم خیلی بد اخلاق شدم ولی خوب تقصیر اونم هست آخه ن گفت حتی لباس انتخاب کرد نظر نخواست😭😔

خدایش خودمم هروز همین حس دارم خیلی بد اخلاق شدم ولی خوب تقصیر اونم هست آخه ن گفت حتی لباس انتخاب کرد ...

مردا مثل زنا نیستن. ماها خیلی به مسایل جزئی اهمیت میدیم اونا این مسائل اصلا ب ذهنشونم نمیرسه. اگه همین کارو تو میکردی باهاش اون اصلا عین خیالشم نبود. الانم مطمئن باش اصلا نفهمیده چرا تو عصبانی شدی😁

در تاریخ 9/9/99بزرگترین آرزوی زندگیم اتفاق افتاد💞💌🤲
مردا مثل زنا نیستن. ماها خیلی به مسایل جزئی اهمیت میدیم اونا این مسائل اصلا ب ذهنشونم نمیرسه. اگه هم ...

اره بخدا گفت خو چرا ناراحتی منم خیلی ناراحت تر شدم