2733
2734
عنوان

سیاست زنانه

197 بازدید | 15 پست

دیدین بعضی از مردا برای طرف مقابلشون همه کار می کنن  اما خیلیام  متاسفانه می بینی طرف باهاشون صداقت داره خیلیم خوب  ولی اصلا طرف به علایق طرف مقابل توجهی نداره  چطور می شه؟  سیاست این خانم ها چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم میخوام بدونم 

من خدا نکنه یه چیزیو توقع کنم 

یا خدا نکنه یه جور دیگه نشون بدم 

که مثال فلان چیز خوشم میاد 

جوری رفتار می کنن که ادم پشیمون می شه😂

حالا دخترای دیگه باشن همچین چشم می گن که نگو و نپرس

[QUOTE=148879185]چرا عزیزم؟[/QUOTنمیدونم والا باهم خوبیما ولی حوصله رابطه باهاشو ندارم حس عاشقونه باهاش ندارم احساس میکنم دارم عاشق یکی دیگه میشم😰😒خیلی به خودم فوش میدم 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
[QUOTE=148879185]چرا عزیزم؟[/QUOTنمیدونم والا باهم خوبیما ولی حوصله رابطه باهاشو ندارم حس عاشقونه با ...

یه چیزی هست که داره اذیتت می کنه اونو باید پیدا کنی

اینکه می گی عاشق یکی دیگه 

مگه کسی تو زندگیت 

اگر اینطوره بی تاثیر نیست خوب معلومه همین میشه

یه چیزی هست که داره اذیتت می کنه اونو باید پیدا کنی اینکه می گی عاشق یکی دیگه  مگه کسی تو زند ...

نمیدونم خودمم نمیدونم چی بگم، برادر شوهرمو دوست دارم، شوهرمم دوست دارما ولی جدیدا" حس میکنم اونو خیلی دوست دلرم دلتنگشم گریه میکنم

نمیدونم خودمم نمیدونم چی بگم، برادر شوهرمو دوست دارم، شوهرمم دوست دارما ولی جدیدا" حس میکنم اونو خیل ...

وای نکن تورو خدا با زندگیت اینجوری 

اگه دوسش نداری  خوب این راه داره 

ولی اینکه با همسرت زندگی کنی چشمت دنبال برادرت باشه عاقلانه نیست

وای نکن تورو خدا با زندگیت اینجوری  اگه دوسش نداری  خوب این راه داره  ولی اینکه با ...

بخدا دارم سعی میکنم فقط به زندگیم فکرکنم نمیدونم چه مرگمه فقط سکوت میکنم و گریه برام دعا کن

2706