2733
2734
عنوان

حرکات فرزند ۶ ماهه

560 بازدید | 14 پست

سلام دوستان پسرم ۵ و ماه نیمشه خداروشکر رشدش نرناله و هر ماه همون چیزایی که باید یاد بگیره رو انجام میده مثل روشکم و دست گرفتن اشیا و این جور موارد از دیشب متوجه شده باش بازی میکنم میخواد حرف بزنه دهنش یه جوری میکنه دور از جون مثه اینایی که معلولن و یه طور خاصی صحبت میکنن همش دهنش کج و کوله میکنه الان باز اینکارو کرد بنظرتون عادیه مثه کسی که میخواد تلاش کنه حرف بزنه ولی نمیتونه اعصابم خراب شده نشستم گریه کردم شوهرم میگه اخه این الان وقت حرف زدنش نیست بخواد اینکار کنه بچست پیش میاد ولی من نگرانم 

خدایا راضیم به رضای تو 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
داره بازی میکنه حتما بچه ها تو این ماهشون خیلی دهنشون باز میکنن میخندن فکشون تکون میدن چندسالته فقط ...

نه والا خودتم نه بچه ام 😅۲۸ سالمه .اخه دوبار سقط کردم یعد چقد سختی خدا ای بچه بهم داده خیلی زشت دهنش یجوری میکنه بدم میاد انگار فشار میاره وخودش چیزی بگه ولی نمیتونه

خدایا راضیم به رضای تو 
2738
واای گوگولی🤣🤣🤣🤣 از دست شما مامانا اخه چرا گریهههههههه

بخدا برا هر چیزش نشستم گریه مامانم میگه تو خوشت میاد هر روز یه عیب رو بچع بزاری

خدایا راضیم به رضای تو 
بخدا برا هر چیزش نشستم گریه مامانم میگه تو خوشت میاد هر روز یه عیب رو بچع بزاری

بیحیااال لذت نی نیه گلتو ببر که یهو به خودت میای میبینی برای خودش مردی شده ولی تو همش داشتی حرص و جوش میزدی و لذتشو نبردی♥️

سلام عزیزم شما قبلا تایپیک زده بودی برا 2تا سقط داشتی منم دوتا سقط خود به خود تو هفته 6داشتم که خودش دفع شد الان 29 روزه دومی سقط شده ازمایش ایمنی و لوپوس که مال انعقاده رو انجام دادم دکتر گفت خوبه و برو اقدام کن شما مشکلت چی بود؟ و اینکه بزا پسر دار شدن کاری کردی؟ 

سلام عزیزم شما قبلا تایپیک زده بودی برا 2تا سقط داشتی منم دوتا سقط خود به خود تو هفته 6داشتم که خودش ...

من مشکل انعقادی داشتم تو بارداری امپول میزدم و اسپرین میخوردم .نه برا پسر دار شدن کاری نکردم ولی خب چیزی شد که میخواستیم 

خدایا راضیم به رضای تو 
من مشکل انعقادی داشتم تو بارداری امپول میزدم و اسپرین میخوردم .نه برا پسر دار شدن کاری نکردم ولی خب ...

خوبی عزیزم پسرت خوبه

بزرگ شده خداروشکر؟

آسپرین 80 میخوردی هر روز؟

قبل اقدامم خوردی؟

من مشکل انعقادی داشتم تو بارداری امپول میزدم و اسپرین میخوردم .نه برا پسر دار شدن کاری نکردم ولی خب ...

عزیزم بچه شما الان سالمه ؟ میشه جواب بدی ؟ منم تبخال تناسلی داشتم خیلی میترسم

2706