2733
2739
عنوان

«شعر۵»

| مشاهده متن کامل بحث + 37242 بازدید | 5906 پست
چالش شعر🌻 ببخشید زیاد جالب نشده حالم خوب نییت😔 شاه نشین چشم من تکیه گه خیال توست  نور د ...

چی بگم بارونی جون شعرت زیباست ازوزنش خوشم اومد بازم بنویس با نوشتن حالت بهتر میشه ماهم اشعار زیباتو میخونیم لذت میبریم 👏👏👏👏❤❤❤❤

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به گفتن نیست، همیشه چشمای آدم همه‌ی ناگفته‍‍‌ها رو داد می‌زنن. فقط کافیه چند ثانیه بهشون خیره بشی.

من فکر می‌کنم اگر کسی حرفت رو از توی چشمات نتونه بخونه، به زبون هم بیاری متوجه نمی‌شه.

بعضی حرفا رو نباید گفت.

بعضی حرفا رو نباید شنید.

بعضی حرفا رو باید سیر تماشا کرد...

چشمای آدم، دروغ نمی‌گن...🍁🍁

چی بگم بارونی جون شعرت زیباست ازوزنش خوشم اومد بازم بنویس با نوشتن حالت بهتر میشه ماهم اشعار زیباتو ...

ممنون عزیزم لطف بی اندازه داری💖 

اگه بتونم می نویسم ولی حالم بهتر نمیشه هیچوقت...😥 

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 
2731
سلام ...ممنونم عید شما هم مبارک باشه🌺 خواهش میکنم ، انجام وظیفست🙏

خواهش میکنم. ممنون. نفرمایید

لطف وبزرگواری شماست 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
اگرچه عشق غمگین است،کنارت درد شیرین است👌💓🌹 عالی و دلنشین ممنون بانوی آب 😍👏

ای جان 

مرسی از اظهار لطف شما 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2738
ای جان  مرسی از اظهار لطف شما

سلام غزلی جونم خوبی شعر چالش گذاشتی؟؟؟کدوم صفحه هست من نبودم 

سلام غزلی جونم خوبی شعر چالش گذاشتی؟؟؟کدوم صفحه هست من نبودم 

سلام مهربون جانم

نه دورتون بگردم 

منم مثل شما الان اومدم و متاسفانه شعری پست نکردم 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
میدونی بارونی من یه زمانی نزدیک یکسال حالم خیلی بدبود داشتم میمردم کلا ازدنیا فارغ شده بودم ولی دیدم ...

ممنون از دلداریت عزیزم امیدوارم همیشه حال دلت 

خوب باشه. خدا هیچکس و به درد من دچار نکنه 

بلندترین فریادهام حالمو خوب نمیکنه😢 

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 
سلام مهربون جانم نه دورتون بگردم  منم مثل شما الان اومدم و متاسفانه شعری پست نکردم

خوبی عزیزدلم عیدت مبارک جانان 

میانِ کتاب‌ها گشتم

میانِ روزنامه‌های پوسیده‌ی پُرغبار،

در خاطراتِ خویش

در حافظه‌ ایی که دیگر مدد نمی‌کند

خود را جُستم و فردا را

عجبا!

جُستجوگرم من

نه جُستجو شونده

من این‌جایم و آینده

در مشت‌های من

chica ام 
🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍

واووووو کجاییی پرتقالی ؟؟اصلا نیستی عزیزدل واقعا عیدمون عید شد خوشحالم میبینمت دوست جان❤❤❤🤩🤩🤩😘😘

2706