2737
2739

منظورم این نیس ک خدایی نکرده تو دنیا نباشن !

نه !!! منظوزم اینه شوهرشون براشون همه کسه 

شوهرشون پدرشونه مادرشونه دوستشونه شوهرشونه و .... 

هم حس خوبیه هم حس بدی بنظرم 

....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من☹️ خانواده دارم ولي خانوادم سردن كلا 

خانواده داره ولي سردن هميشه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2740
من☹️ خانواده دارم ولي خانوادم سردن كلا  خانواده داره ولي سردن هميشه

مثل من 

من الان ۵ ماهه خونه مامان بابام نرفتم چون خوششون نمیاد و یبار خواستم برم گفتن نیا ما میخوایم جایی بریم 

من دوساعت رفتم تا برسم ب خونشون چون راهمونه ۲/۳ ساعت دوره 

گفتن نیا ما مینوایم بریم جایی 

ک اونجایی ک میخواستن برن ی خرید کوچیک واسه خونه بود

من شوهر ندارم ولی بنظرم خوب نیست حالا چه شوهر چه هرفرد دیگه ای ادم خیلی  خیلی بهش وابسته بشه  و همه کس و همه چیزش بدونه مثلا همین که شما گفتین مادر پدر برادر خواهر و غیره چون اگر خدای نکرده فردای روز اتفاقی  حرفی کاری حرکتی چیزی اون طرف  بهتون وارد کنه شما نابود میشین به کل 

فقط فقط فقط تو دنیا بچه هام برام عزیزن همه کسم دارم 

ولی فقط فقط فقط بچه هام برام همه کسم هستن دوست دارم دستشونو بگیرم برم یه جای دور دور دور دووووووور 

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
2706