2777
2789

سلام عزیزان . ببخشید این سوالو میپرسم . من امروز روز اول پریودمه الان دیدم لخته های خیلی قرمز خون دفع شده و دردناکه ‌‌. یعنی بیشتر از خونریزی این لخته هاست .بنطرتون دلیل چیه ؟

و اینکه نگین بارداری و اینا ک بچم خیلی کوچیکه شیر خواره هم قرص میخورم هم طبیعی جلوگیری دارم .ممنونم ازتون

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جداره رحمته ممکنه ازسردی باشه 

یعنی رحمم سرد شده . وای بده این ؟ دکتر طب سنتی برم یا معمولی

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍

كيست تخمدان بايد باشه يا بقاياي مانده از زايمانت

اگه ميترسي برو دكتر حتما

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
خون های ک مونده بود تو رحمت الان دفع میشه

اخه میگن دوستان ازسردیه . یعنی بنظرت چیزی نیست مهم نیست ان شاالله

خانوم های گل کرمانی اگه دکتر زنان خوب میشناسین معرفی میکنین

2801