2752
2734

سلام من چند تا چیز سفارش دادم از دیجی مثله اسلایم ۳تا بود مامور پست اورد بازکردم جعبه رو دیدم ۲تاست یکیشو نفرستاده  پولشو قبلا انلاین پرداخت کردم چیکار کنم؟؟ برای شما‌پیش اومده؟؟ یعنی دیجی کالا بهم برمیگردونهههه؟؟؟

اگر خوندیش خواهش میکنم برامامان شدنم یه صلوات بفرست،ان شاءالله با این صلوات به حاجت دل خودتم برسی، اطمینان دارم با اعتماد کردن و توکل بخدا همه چیز واقعا درست میشه...(خدیا شکرت و ممنونم که بهم نی نی دادی پدرمادرهامون و خواهرا و برادر و همسرمون رو هم صحیح و سلامت ۱۲۰سال با عمر طوولانی و باعزت برامون نگه دار الهی آممممممممین)ان شاءالله حاجت های دل شماهم برآورده بشه الهی آمممممین...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم احتمالا یکیش با پست دیگه ای میاد

برای منم اتفاق افتاده

برو تو سایت دوباره ببین مرسوله بعدی کی میاد برات تاریخ زذه

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

اره یه چیزی داداشم فرستاد سه تا باید توش میبود انگار بسترو باز کردن شده بود دو تا البته فکر میکنم مال دیجی کالا باشه مطمئن نیستم بعد مثل اینکه ۱۰ تومن بود هر دونه اش زنگ زد گفت من مشتری ثابتتونم و این چیزا لنگ ۱۰ تومن نیستم ولی اعتمادی که بهتون داشتمو از بین بردین 

با اینکه حرف زد ولی بهش ندادن همون چیزی که برداشتن حالا تو یه تماس بگیر

با خدا باش پادشاهی کن😇
عزیزم احتمالا یکیش با پست دیگه ای میاد برای منم اتفاق افتاده برو تو سایت دوباره ببین مرسوله بعدی ک ...

اخه یجا‌ ثبت سفارش کردم؟ توام یجا ثبت سفارش‌کردی یا جدا؟

اگر خوندیش خواهش میکنم برامامان شدنم یه صلوات بفرست،ان شاءالله با این صلوات به حاجت دل خودتم برسی، اطمینان دارم با اعتماد کردن و توکل بخدا همه چیز واقعا درست میشه...(خدیا شکرت و ممنونم که بهم نی نی دادی پدرمادرهامون و خواهرا و برادر و همسرمون رو هم صحیح و سلامت ۱۲۰سال با عمر طوولانی و باعزت برامون نگه دار الهی آممممممممین)ان شاءالله حاجت های دل شماهم برآورده بشه الهی آمممممین...