2733
2734
عنوان

ورود آقایون ب نی نی سایت !؟

166 بازدید | 11 پست

به نظرتون چرا سایت این گزینه رو گذاشته ک جنسیت مشخص بشه؟یعنی چرا نیاز دونستن ک آقایون هم وارد سایت بشن؟ب نظر من چون بعضی مرد ها واقعا ب تنهایی بچه شون رو بزرگ میکنن و اینجا میتونن تبادل نظر کنن و راهنمایی بگیرن این کار رو کردن نظر شما چیه؟

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خو الان خودت تنها داری بچتو بزرگ میکنی 

من ک خانومم ن تنها هم نیستم

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
میگم اینجا درباره همه چی صحبت میشه جز بچه

واقعا

2738

خوب اخه اینجا شما هفته ای یه تاپیک میبینی ک درمورد بچه داری باشه و اصولشو کسی توضیح دادت باشه ک اون اقا بره بخونه یاد بگیره؟؟؟

کاربر اقایی رو دیدی ک فقط یدونه تاپیک درمورد بچه داری داشته باشه؟؟؟

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
خوب اخه اینجا شما هفته ای یه تاپیک میبینی ک درمورد بچه داری باشه و اصولشو کسی توضیح دادت باشه ک اون ...

نه😕پس ب نظر شما دلیلش چیه؟

نه😕پس ب نظر شما دلیلش چیه؟

واقعا نمدونم چه فکری کردن ک ورود اقایونو مجاز اعلام کردن و براشون راه ورود گذاشتن...

هر چند اگ اون گزینه نبود هم با اسمای زنونه میومدن⁦🤦🏻‍♀️⁩😑

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
واقعا نمدونم چه فکری کردن ک ورود اقایونو مجاز اعلام کردن و براشون راه ورود گذاشتن... هر چند اگ اون ...

اره راست میگی.شایدم گذاشتن ک اونایی ک شخصیت دارن حداقل راستشو بگن ک آقا هستن