2737
2739
عنوان

رشته شیمی یا زیست

503 بازدید | 10 پست

از رشته لیسانسم خوشم نمیاد،بعد از ده سال با وجود بچه میخوام دوباره از لیسانس شروع کنم ولی ایندفه تا دکتری برم رشته شیمی یا زیست،چون تو اینترنت دیدم دکتری شیمی دارویی و ژنتیک انسانی،رشته دبیرستانم ریاضی بوده،بنظرتون کدوم رشته بهتره،اصلن کار عاقلانه ای هست از صفر شروع کردن؟سنم رفته بالا نمیدونم موفق میشم یا نه؟ولی همیشه غبطه میخورم به حال کساییکه تو تحصیلات موفق بودند و رشته شون رو دوست دارند.بنظرتون چکار کنم؟

همه چیز از اونجایی خراب شد که یادمون رفت خدا حواسش به همه بنده هاش هست،صبر داشته باشیم و توکل کنیم به خودش که بهترینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ژنتیک انسانیم

خب،رشته ت چطوره؟از لحاظ پیشرفت و بازار کار

همه چیز از اونجایی خراب شد که یادمون رفت خدا حواسش به همه بنده هاش هست،صبر داشته باشیم و توکل کنیم به خودش که بهترینه
خب،رشته ت چطوره؟از لحاظ پیشرفت و بازار کار

واقعا من عاشق ژنتیکم ولی خیلی رشته سختیه یعنی واقعا تلاش میخاد قبولی ژن انسانی

خوبه چون ظرفیت کمی میگیرع خوبه بازارش

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
واقعا من عاشق ژنتیکم ولی خیلی رشته سختیه یعنی واقعا تلاش میخاد قبولی ژن انسانی خوبه چون ظرفیت کمی م ...

من میخوام از زیر صفر شروع کنم فکر میکنم درسته سخته ولی جذابه و دنیای بینهایتیه،امیدوارم بتونم موفق بشم ولی سنم چی؟این قضیه سردم میکنه نسبت به تصمیمم

2740
من میخوام از زیر صفر شروع کنم فکر میکنم درسته سخته ولی جذابه و دنیای بینهایتیه،امیدوارم بتونم موفق ب ...

واقعا شیرین و قشنگه

نه من یکی از هم کلاسیام ۳۵ سالشع و شاگرد اول کلاسمونه

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
واقعا شیرین و قشنگه نه من یکی از هم کلاسیام ۳۵ سالشع و شاگرد اول کلاسمونه

ممنون عزیزم،موفق باشی