2733
2734
عنوان

صبر و تحملم خیلی کم شده

334 بازدید | 15 پست

من یه زن شاغلم با در آمد خوب خونه و ماشین داریم همسرم هم خوبه دوستش دارم و دوستم داره ولی احستس می کنم زیادی وابسته همسرم هستم زیادی روش حساس شدم . صبرم خیلی کم شده نمی تونم احساساتم رو کنترل کنم زود بهم می ریزم زود عصبانی میشم دعوا می کنم خودم پشیمون میشم ولی دیگه خودم هم خسته شدم 

ممنونم خداجون

بچه هم داری؟؟

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بله یه پسر 

خداروشکر......همه همینیم منم حساس شدم خیلی زیاد خیلی هم وابستش چ کنم؟ دیگه ی جورابی عادت کردیم 

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
اره پس حتما وابسته شی یا میتونه یه ریشه دیگه مثل شک باشه..چون خواهرم روانشناسه میدونم کم و بیش

نمی دونم کاش یه راهی بود می تونستم یکم بی تفاوت بشم

ممنونم خداجون
نمی دونم کاش یه راهی بود می تونستم یکم بی تفاوت بشم

عزیزم بهش اعتماد کن‌.بدون که وقتی تلفن و جواب نمیده حتما خیلی درگیره هرچقد یه مرد و تحت فشار قرار بدی بدتر میشه..شوهر من وقتی شیفته صب تا شب تلفن و جواب نمیده..مشکلی نیس ک بیخیال باش