2752
2734

یا امام حسین تورو به ۶ ماهه مظلومت دلم و آروم کن به علی اصغرت قسمت میدم چون بچه منم کوچیکه خدا میدونست من مادر شدن و دوست ندارمچرا به من بچه داد تو واسطه شو بین من و خدا حالا که بهم داده خودش حالم و خوب کنه نمیتونم با وجود بچه کنار بیام زندگیمو سرپا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش منم معجزه ببینم به خدا ۵ ساله دارم دعا میکنم وسواس فکریم خوب نمیشه زندگی رو از من گرفته دلم میخ ...

عزیزم راه حلتون دارو درمانیه خودتون و عذاب ندین خیلی راحت تر از اونچه که فکرشو بکنید حل میشه مشکلتون من چی بگم که با بچه دار شدنم نمیتونم کنار بیام یه بچه ای که تا ابد بچه منهو من باید ذره ذره آب بشم که بزرگ بشه من برم دنبال کارام و آرزوهام دوستش دارما سالمم هست خدا رو شکر ولی من بچه نمیخواستم و مادر شدن و هرگز نمیخواستم

دوستان من بعد از سه سال دوباره اومدم نی نی سایت سال 93 بهمن ماه ی اتفاقی افتاد برام ک خداروشکر حکمت ...

لطفا حکمتشو بگو چی بوده اینجوری کلی میگید با نگفتنتون هیچ فرقی نداره

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
2731
یادمه از اقا یک پسرو که خیلی خیلی می خواستم وعاشقش بودم را هم دعا کردم خیلی اشک واسش ریختم ولی نشد ک ...

از زندگیت راضی هستی؟ 

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚

من تا صفحه 20 تقریبا خوندم....اشکام جاری شد...و دلم پر زد برا اینکه این دفه با شفاعت امام حسینم برم در خونه خدا

اونم منی ک بدترین و سخت ترین مشکل برام پیش اومده مشکلی ک راه چاره ای نداره جز معجزه خدا...خداااا نزار جوونی و عمر من و شوهرم تباه بشه

یا امام حسین ب دادم برس😭😭😭😭

🍃❤معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم❤              آرام باش...آنجا که دگر راهی نیست،خدا راه می‌گشاید ❤          اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

منم یه بار خواب امام حسین رو دیدم ،من هنوز بچه دار نشدم تو خواب دیدم که بهم میگن که امام حسین میخوان بیان به خواب شما هر موقع دیدیشون امام حسین رو به خواهرش حضرت زینب قسم بده تا به شما اولاد عطا کنن....خیلی خواب قشنگی بود .دعا کنین خوابم تعبیر بشه زوده زود خدا به حق آبروی امام حسین و حضرت زینب به همه چشم انتظارای مادر شدن و من اولاد صالح عطا کنه.

من آره معجزه دیدم. زیارت عاشورا بخونید.  چیزی که میخواستم ولی دلیل به صلاح نبودنش رو دیدم.&nbs ...

میشه بگید چی خواستین؟چهله حق شناس گرفتین؟

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 😍حسبنا الله و نعم الوکیل💗

بله من دو سال پیش از زیارت عاشورا و مجالس امام حسین پیاده روی کربلا نصیبم شد😭😭😭اونم واقعا به طرز معجزه آسا عجیب دلم میخواست و به نیت راهی شدن زیارت عاشورا خوندم پولش دقیقا همون روز قرعه کشی به نامم در اومد کارت ملیم قدیمی بود و گذر نامه نمی‌دادند یک آقایی قبول کرد کارم را درست کنه و روز قبل راهی شدن گذر نامه به دستم رسید و خلاصه واقعا معجزه بود

شفام را هم چند سال پیش از امام رضا و زیارتش گرفتم 😭😭😭😭

سلام اول اینو بگم که من ابدا یک شخص خیلی مومن و خیلی مذهبی نیستم، یک شخص معمولی ام اما ارادت قلبی به امام حسین دارم که خدا شاهده ابدا این ارادت از ناآگاهی یا بصورت تقلید از دیگران نیست،  ابدا. 

حدود 8 سال پیش تو بحبوبه ای که به خاطر شدت مشکلات از دین و مذهبم دلزده شده بودم و دچار شک و تردید بودم...تو ماه محرم سال 1392 بود فکر کنم، از خیلی ها می پرسیدم که آیا کسی معجزه ای از امام حسین دیده؟ خیلی جالبه خیلی هاشون گفتن که دیدن...  من دنبال نشانه بودم دنبال دلیل عقلانی بودم تا برگردم... چند ماه گذشت و خدا شاهده سه معجزه دیدم که برگشتم... البته زمانی که معجزات رو دیدم اصلا تو ماه محرم نبود  بلکه بعدش بود و در ایام فاطمیه بود، ضمناً در مراسم و تو کربلا معجزه ندیدم... چون من اصلا هنوز مشرف نشدم، اما خدا شاهده 3 معجزه بزرگ در اون سال از امام حسین دیدم که خودم با دلیل و برهان مطمئنم از جانب امام حسین بود و بنا به دلایل شخصی اصلا مایل نیستم با جزییات بگم. (میشه سال 1392)

الان 8 ساله آرزو دارم که باز هم امام حسین بهم نظر کنه و یه بار دیگه معجزه کنه برام که خیلی خیلی... بهش نیاز دارم...

منتهی متاسفانه قاعده اش اینه: این مرید نیست که تصمیم گیرنده باشه، اون مراده که تصمیم گیرنده اس...  در مورد اینکه بخواد نظر کنه؟یا نخواد / یا در مورد زمان و مکانش... اونی که باید بطلبه مراده نه مرید... خلاصه دست ما نیست و نمی دونم دیگه تا آخر عمرم دوباره سعادت نصیبم میشه؟ یا نه؟ 

ان شاالله همتون قسمتتون بشه 

یا امام حسین من دو تا حاجت بزرگ دارم اگه بهم بدی زندگیم از این رو به اون رو میشه ،یه کاری برام بکن چقد  غصه بخورم

سلام به هرکسی که این نوشته ی من رو میبینه چند روزه دارم این تاپیکو دونه ب دونه میخونم و اشک میریزممممم🥺🥺😭😭😭منم از در خونه ی این خاندان عشق و معرفت و مهربانی معجزه دیدم شاید بارهای بار ولی یه اتفاقی چند سال قبل واسم افتاد که با خواست یه بنده خدایی شاید چند روزه حل میشد اما باهام لج کرد گفت من تا نخوام نمیشه و نمیخوام و تقریبا بدون رضایت و کوتاه اومدن اون آدم واقعا احتمالش ضعیف و صفر بود اما من بجای التماس ب اون ادم راضی کردنش رو زدم ب خود خدا رو انداختم به امام حسن مجتبی همش تو دلم تکرار میکردم خدا بالاتر از اون آدمه تا خدا هست چرا منت دیگری رو بکشم درسته کاری ک با رضایت اون ادم چند ماهه درست میشد چند سال طول کشید ولی سرم بلنده رو به بنده ی ناچیزش نزدم خودش کارمو درست کرد مثل ی معجزه ی بزرررگ 

امیدمون فقط باید به خودش باشه و معصومین که دستمون رو بگیرند ان شالله 🌱🌱🌱🌱🌱🌱

2706