2733
2734

سلام. بچه ها ما پارسال یه خونه اجاره کردیم که خیلی مشکلات داشت. و صرر اقتصادی بهمون زد. مثلا" پریزاش خراب بود صاحبتونه گفت سالمه همه ی پریزا بعد ما با استناد حرف اون استفادا کردیم و تلفنمون و دوش دندون من سوخت. یا یه پنجره شکسته داشت که کل زمستون تو خونه لرزیدیم. ۳ ومن هم ازمون اجاره میگرفت. هرماه هم سرتاریخ اجاره رو واریز میکردیم. حالا موقع تحویل اومد خونه رو دید نسخه ی اجاره نامه ی وودشو نیورده بود. امصا کرد که خونه رو سالم و کامل تحویل کرفته. ۷ میلیون از ودیعه رو نگه داشت که مثلا" قبضا و شارژ رو تسویه کنیم. که رو هم ۵۰۰ هم نمیشه تازه ما تسویه کرده بودیم. بعد کا زرسیدارو فرستادیم براش ۲ تومن دیگا ریخت و بهونه اورد که کابینتا باد کرده و دوش حموم خراب شده از بقیه ی ودیعه شما خیلیم بیشتره. اجاره ی ماه اخر رو قرار شد از ودیعه کم کنه یعنی در کل دو تومن ودیعه رو با بهونه جویی بالا کشید. ما هم اشتباهی که کردیم کلید رو قبل تسویا تحویلش دادیم. حالا میتونیم شکایت گنیم بابت ودیعه و صرر و زیان کا تو اجاره نامه هست؟ با توجه به اینکه امضا کرده خونا رو سالم و کامل تحویل گرفته میتونه بندازه گردنه ما خرابی ها رو؟ خدا لعنتش کنه از خودش و خونه ی داغونش متنفرم 

وقتی امضاء کرده که خونه را کامل وسالم تحویل گرفته نمیتونه ودیعه شما رانگه داره فقط پول آب وبرق و... ...

ما هم همین فکر رو میکنیم. شما حقوق خوندی؟ بعد یه چیزی که هست پشت قرارداد اجاره  نسخه ای که دست ما بوده رو امضا کرده. نسخه ی خودش رو نیاورده بود. میتونی مدعی بشه جعله؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما هم همین فکر رو میکنیم. شما حقوق خوندی؟ بعد یه چیزی که هست پشت قرارداد اجاره  نسخه ای که دست ...

من حقوق نخوندم ولی تا حدودی مطلع هستم اولا شما باید تو بنگاه ابن کار رو میکردید ولی اگه خودش نوشته وامضاء کرده نمیتونه منکر بشه اگه گفت جعله درخواست خط شناسی بدید ولی باید یک کاغذ جداگانه ازش میگرفتین نه پشت اجاره نامه 

2731
من حقوق نخوندم ولی تا حدودی مطلع هستم اولا شما باید تو بنگاه ابن کار رو میکردید ولی اگه خودش نوشته و ...

اشتباه کردیم   بنگاه تلفناشو جواب نمیداد. ۲۰ روز بود هر روز زنگ میزدیم. شوهرم خودش نوشته اون امضا کرده فقط 

اشتباه کردیم    بنگاه تلفناشو جواب نمیداد. ۲۰ روز بود هر روز زنگ میزدیم. شوهرم خودش نوشته ...

باید میگفتی خودش می نوشت وامضاء میکرد وانگشت میزد  بهتر با یه وکیل مشورت کنید

باید میگفتی خودش می نوشت وامضاء میکرد وانگشت میزد  بهتر با یه وکیل مشورت کنید

گیر ادم شارلاتان افتادیم. البته شوهرم زیادی خوشبینه به همه. فک میکنه همه مثه خودشن. اره همینکارو باید کنیم خودمون شک داریم. میترسم آخر محکومم بشیم. 

باید میگفتی خودش می نوشت وامضاء میکرد وانگشت میزد  بهتر با یه وکیل مشورت کنید

یه شاهد هست که این خونه رو تحویل گرفته و امضا کرده ولی مستاجره فعلی خونه است. به احتمال زیاد نیاد به نفع ما شهادت بده و البته من. باید اونجا امضا میگرفتیم   ای بابا چه میدونستیم انقد دله دزده 

2738
یه شاهد هست که این خونه رو تحویل گرفته و امضا کرده ولی مستاجره فعلی خونه است. به احتمال زیاد نیاد به ...

اول سعی کنید خودشو راضی کنید اگه نشد بایه وکیل صحبت کنید وازش راهکار بگیرید انشاء اله که ختم بخیر بشه

اول سعی کنید خودشو راضی کنید اگه نشد بایه وکیل صحبت کنید وازش راهکار بگیرید انشاء اله که ختم بخیر بش ...

خودش هر کاری کردیم نمیده. اخر شوهرم گفت ندی میرم شکایت میکنم گقت شکایت کن 

گیر ادم شارلاتان افتادیم. البته شوهرم زیادی خوشبینه به همه. فک میکنه همه مثه خودشن. اره همینکارو بای ...

انشاء اله که محکوم نمیشید بگو امضاء را ببرن استکتاب یا خط شناسی تا مشخص بشه متاسفانه بعضیها اینطورن برادر خودمم تو یه خونه رهن بود بنگاه دار پولشو نمیداد کلی شکایت و دادگاه تا تونست محکومش کنه

مگه زمانی که خونه راتحویل گرفت همه چیز اعم از هود، کاببنت و.... را چک نکرد وننوشت صحیح وسالم تحوبل گرفتم دیگه چه میگه 

اول سعی کنید خودشو راضی کنید اگه نشد بایه وکیل صحبت کنید وازش راهکار بگیرید انشاء اله که ختم بخیر بش ...

شوهرم هر چی گفت بهش بنویس خونه رو سالم و کامل تحویل گرفتم ننوشت. گفت تو بنویس من امضا میکنم. 

شوهرم هر چی گفت بهش بنویس خونه رو سالم و کامل تحویل گرفتم ننوشت. گفت تو بنویس من امضا میکنم. 

شوهرت دقیقا چی نوشت. نوشت من.... منزل رابا کلیه امکانات صحیح وسالم تحویل گرفتم؟ 

انشاء اله که محکوم نمیشید بگو امضاء را ببرن استکتاب یا خط شناسی تا مشخص بشه متاسفانه بعضیها اینطورن ...

خودش ننوشت دیگه. شوهرم نوشت اون امضا کرد. اخه به ما تحویل دادنی هم درست تحویل نداده بود. احمق تو بنگاه کلید رو داد به ما گفت همه چی سالم. بعد رفتیم دیدیم چاه گرفته پنجره شکسته کمد شکسته شیر دوش خرابه. خدا لعنتش کنه بعدم تو بنگاه گفت اصلا" به من زنگ نزنین. من دیگه تحویل دادم خونه رو 

2706