2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آرتا اسم دختره که:/

خب من کنکوریم ..مجردم...از اون دختراییم که نماز میخونما ولی خب چادری نیستم و حجابم صفتو سخت نیست :)ولی در کل معتقدم!!....عاشق فیلم دیدنم صبح تا شب فیلم ببینمم سیر نمیشم 😍.... غذا خوردنو دوست دارم و معتقدم یکی از لذتایه زندگیه مخصوصا کباب خوره قهاریم(خدارو شکر هر چی میخورم چاق نمیشم😆).....با تمام وجودم عاشقققق نسکافه ام از اون نسکافه فوریای آلتونسا مخصوصا..........رمان مورد علاقم "درجگرخاریست"تا حالا هزار بار خوندمش ولی ازش سیر نمیشم....قدم بلنده ...گندمیم....چشام درشته قهوه ایه...موهام بلنده...بینیم گوشتیه ولی به قیافم میاد ضایع نیس😢.... گاهی سیگار میکشم😆کلا دودو دم دوس دارم(مامانم بفهمه اتیشم میزنه)....بیشترین کسی که تو دنیا دوسش دارم مامانمه...خانواده خوبی دارم...قبلا بابامو دوس داشتم همیشه پیش همه میگفت دخترمو از همه بیشتر دوس درام😕حتی از پسرام ولی یه روز روی خودشو نشون داد و فهمیدیم همش حرفه  دیگه عشق زندگیم بابام نیس یعنی فهمیدم که اون بتی که من ازش ساختم نیس (از کسی بت نسازین که بعدا وقتی بشکنه شما هم باهاش بشکنین).....دوسته صمیم اسمش فائزه اس واقعا دوسش دارم نیاز نیست که احساسمو براش توصیف کنم که بفهمه به قول معروف من ف میگم اون تا فرانکفورت میره واقعا وجودش نعمتیه....ارزوم اینه که دور دنیا سفر کنم...و اینکه میخوام در اینده انشالله جران قلب بشم با همه سختیش علاقه دارم بهش (میشه برای موفقیتم تو کنکور صلوات بفرستین برام؟)...دوس پسر و اینا ندارم چون به نظرم بیخوده و صد البته گناهه عاشق کسیم نیستم ولی خب از شما چه پنهون از یکی از پسر عمه هام و یکی از پسر خاله هام خوشم میاد ولی خب فقط در حده یه خوش اومدنه سادس و هیچ فکرخیالیم نمیکنم چون ایده الم نیستن😩.....روابط اجتماعیم ضعیفه و ادم دیر جوشیم ولی با کسی بجوشم میجوشمااا😂..رنگ مورد علاقم زرده🐤....از هر جنبنده غیر انسان(پرنده ،خزنده ،حشره ...)متنفرم و میترسم ازشون....عاشق کله پا چه ام😫😍.....باهوشم خیلی و زبان انگلیسیمم خیلی خوبه لهجه ام خیلی ژذااابه😆همین دیگه چیزی یادم بیاد اضافه میکنم..حالام برو یه چیکه اب بخور از نفس افتادی این همه رو خوندی😨😅

سام من متنفرم ازش

آرتا هم اسم مشترکه خیلی خوب نیس

درکمال احترام

هیچکدام

من اسم دانیال و امیرمهدی و مهدی یار رو دوس دارم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2738