2737
2739
عنوان

التماس دعای مخصوص

| مشاهده متن کامل بحث + 6573 بازدید | 1335 پست
ای جاااااااااانم الهی هزار بار شکر الحمدلله

فدات عزیزم 💕 😘 💕 انشاالله حاجتت روا گلم 🌹 خیلی لطف کردی در حقم💖💖💖

ببخشید دیشب خسته بودم خوابیدم، الان پاشدم

خدا رو هزار مرتبه شکرررررررر

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
فدات عزیزم 💕 😘 💕 انشاالله حاجتت روا گلم 🌹 خیلی لطف کردی در حقم💖💖💖 ببخشید دیشب خسته بودم خواب ...

عزیزدلی شما...ب خودتم برس خیلی نیاز ب استراحت و تقویت داری‌‌توروخدا ب ابجی بگو الان پاکه پاکه و الان تو این شرایط دعاش مستجابه بگو برای من و سردردام دعا کنه ...توروخدا بگو همین الان بهش بگو سمانه دیگه مُرد از سردرد🌹🌹🌹

چشم به راه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلی شما...ب خودتم برس خیلی نیاز ب استراحت و تقویت داری‌‌توروخدا ب ابجی بگو الان پاکه پاکه و الان ...

عزیزم اسمت گفتم بهش 

گفتم حتما دعات کن

من شنیدم دارچین آب کنی بزاری رو پیشونی درد میکشونه

البته چند ثانیه اول خیلی خیلی دردت شدیدمیشه

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2728
فدای محبتت...چجوری اب کنم

عزیزم یک قاشق پودر دارچین بریز داخلی یک ظرف کوچیک

چند قطره توش آب بریز مثل ماست بشه

دراز بکش رو شقیقه هات و پیشونی بزار

چند ثانیه اول هم میسوزونه و هم دردش بیشتر میشه، بعدش آروم میشی انشاالله 

2738
فدایت ان شاالله شما هم همیشه دلت شاد باشه و تنت سالم ..🏵⚘⚘⚘

بهتر شدی گلم

اره کمی بهترم ولی دوباره بعد از ۲ یا ۳ ساعت نهایت چهار پنج ساعت اوج میگیره  خسته ام خسته

دارچین گذاشتی

میگرن داری

؟؟ 

اره شدییییددددد کشنده شده دیگه  فشارمم بالاس نه نزاشتم پودرشو نداشتم حالم نداشتم

عزیز شاید میگرن معده داری، یک دکتر بهم گفت، گفت ترش خیلی خفیف میکنی میزنه به سرت

منم وقتی فشارم بالاست سر درد میشم، شربت آبلیمو درست میکنم می‌خورم 

2706