2733
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته حرفای جاریم واقعا اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1134 بازدید | 50 پست
چی‌گفته

کلی بهم فحش داده به خانوادم فحش داده همش پیش دیگران پشت سرم میگه از همه بیشتر از پدر شوهرم میکنه ولی همیشه میگه به اونا بیشتر میرسین در صورتی که من فقطبخاطر اینکه از این حرفا دور باشم به تمام اموال پدر شوهذم پشت کردم رفتم شهر غریب ولی واقعا ناراحتم که همیشه به اسم میگن به ما همه چیز دادن در صورتی که اصلا اینطور نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداییش تو تا به حال بهش بدی نکردی؟ 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
برو بابا جواب جاری هم نمی تونی بدی من 5 تا جاری دارم حرف بزنند جوابشون میدم والا آدم از همه حرف بشنو ...

جواب میدم بعد میگن اختلاف نندازین دهنمو بستن خانواده شوهرم میگن توبگذر اون بده ولی نمیدونن با جواب ندادن دارم از تو خودمو نابود میکنم

2728

عزیزم جاری یا هر کس دیگه چه تاثیری تو زندگیت داره که باید حرفاش رو به دل بگیری؟؟اصلا چرا باید وقتتو صرف فکر کردن به کسایی بکنی که قرار نیست سودی برات داشته باشن یا کیفیتکیفی؟؟قبل زندگیتو ارتقاع بدن ؟؟قبل از اینکه از حرفای کسی ناراحت باشی به جایگاه اون فرد نگاه کن ببین خودش چی شده ،کیه ،بعد ناراحت بشو.سرت تو زندگیت باشه از زندگیت لذت ببر ول کن خرف بقیه رو   

شوهرشو یاد داده همش میاد میگه ما آدمشون کردیم هیچی نبودن خانواده شوهذم طرفدا یه منو میکنن جز مادر بز ...

بیشعوری و نفهمی از تیر و طایفه همسرت موج میزنه اونکه مادربزرگشونه دیگه واویلااا(ببخشید ناراحت نشووو من واقعا خودمم زخم خورده ام منتها ازهمسرم)

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
جواب میدم بعد میگن اختلاف نندازین دهنمو بستن خانواده شوهرم میگن توبگذر اون بده ولی نمیدونن با جواب ن ...

به منم میگن اما من جوابشون میدم نمیتونم وایسم هر چی دلش خواست بگه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2740
شوهرشو یاد داده همش میاد میگه ما آدمشون کردیم هیچی نبودن خانواده شوهذم طرفدا یه منو میکنن جز مادر بز ...

عزیزم جواب برادرشوهر رو شوهرت باید بده ، یکی دو بار که باهاش برخورد کنه یا دیگه نمی گن یا قطع رابطه میشید که در هر دو حالت خوبه . جواب جاری رو هم خودت بده دیگه

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
خداییش تو تا به حال بهش بدی نکردی؟ 

اون کلا یک ساله اومده تو این یک سال همه رو به هم زده باور میکنی ما میریم خونه پدر شوهرم اونم هر ۳ ۴ ماه یکبار ناراحته که چرا میان به همه اس ام اس میزنه ما مسخره اینا نیستیم میان نظم زندگیمون به هم میخوره نامزده خونه پدر شوهرم میمونه

عزیزم جواب برادرشوهر رو شوهرت باید بده ، یکی دو بار که باهاش برخورد کنه یا دیگه نمی گن یا قطع رابطه ...

شوهذم با برادرش حرف نمیزنه اصلا ما طوری رفتار میکنیم انگار وجود ندارن اما بازم پشت سرمون حرف میزنن

اون کلا یک ساله اومده تو این یک سال همه رو به هم زده باور میکنی ما میریم خونه پدر شوهرم اونم هر ۳ ۴ ...

وای چه پرو غیر قابل تحمله 😖😖😖

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

رفتو امدتو تا جایی که میتونی کم یا قطع کن من کلا با جاریم قطع رابطه کردم خیلی زندگیمونو به هم میریختن و کلا ارامش برامون نذاشته بودن الان اگه بیاد پیشم بشینه هم من سلامش هم نمیکنم خیییلی راضیم واقعا رنگ ارامشو دیدیم

میشه برا سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین  
شوهذم با برادرش حرف نمیزنه اصلا ما طوری رفتار میکنیم انگار وجود ندارن اما بازم پشت سرمون حرف میزنن

اسی احیانا تو جاری من نیستی آخه همه این ها که گفتی انگار تو خانواده شوهرم هست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیشعوری و نفهمی از تیر و طایفه همسرت موج میزنه اونکه مادربزرگشونه دیگه واویلااا(ببخشید ناراحت نشووو ...

باور میکنی جز پول هیچی ندارن هیییچی نه منطق نه شعوور هیچی فقط میگن به خودمون اسیبی نرسه بقیه به جهنم

2706