2733
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته حرفای جاریم واقعا اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1134 بازدید | 50 پست
عزیزم جاری یا هر کس دیگه چه تاثیری تو زندگیت داره که باید حرفاش رو به دل بگیری؟؟اصلا چرا باید وقتتو ...

آخه مشکل اینجاست ما میخوایم مهاجرت کنیم الان پدر شوهذم میگه برگردین شهر خودمون همینجا بمونین کارامو بدم دست شوهرم اما من نمیخوام شهر ما یه شهر خیلی کوچیکه

شماهم هیچ کدوم جاری ها من نیستین چون اونا هم مثل شما ادب ندارن 😂😂زبون دارن سه متر نه عزیزم من بختی ...

نه عزیزم من شمالی هستم تازه کلا ۲تا جاری هستیم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

⁦ نه عزیزم من شمالی هستم تازه کلا ۲تا جاری هستیم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

سعی کن خیلی مودبانه یه جواب دندون شکن بهش بدی حتما لازم نیست مثل خودشون رفتار کنیم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

اسی ادبو بزار کنار، یبار ک داره غلط اضافه  میکنه، صداتو بنداز پس کله ت و هوچی بازی دربیار ک اگ چیزی بهت نمیگم واسه اینه ک تو دوران طفولیتی، مامانت ادبت نکرد من میکنم، میخوای همه رو بیرون کنیم ک تو یه مارمولک چی راحت باشی، تهشم بگو با چِل میشه سر کرد اما با نفهم نه... اینا ک گفتما با صدای بلند بگو و داد وهوار بزار سرش آدم میشه

2728