2737
2739
عنوان

سنجش کلاس اول دبستان

210 بازدید | 19 پست

سلام خانما

من دخترم تازه یک ماهه که شش سالش شده ایا زدن واکسن قبل سنجش ضروریه یا سنجشو میگیرن بعد معرفی میکنن به مرکز بهداشت؟

مچکرم

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)

پسره من نزده بود بعدا سر موعدش زد

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نگرانم ببرم واکسنشو بزنم و بعد درد داشته باشه موقع سنجش و تمرکز نداشته باشه

اول باید ببری سنجش یه برگه میدن که باز یهداشت تایید میکنه میبری مدرسه 

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣
اول میری سنجش اونا یه برگه میدن بعد میری واکسن 

پس اشکال نداره که نزده یعنی سنجشو ازش میگیرن

بعدم میخواستم بدونم شماره موبایل و تلفن خونه و اینا باید حفظ باشه؟

پس اشکال نداره که نزده یعنی سنجشو ازش میگیرن بعدم میخواستم بدونم شماره موبایل و تلفن خونه و اینا با ...

اصلا نبلید بزنه بهداشتم بری برگه سنجش رو میخاد 

شماره و ادرس نه نمیخاد ولی بند کفش و دکمه لباس و گره زده یه طناب رو ازش میخوان و شمردن تا ده و شناسایی رنگ ها

پسره من نزده بود بعدا سر موعدش زد

خوب یعنی سنجشو ازش گرفتن و بعد معرفی کردن بهداشت برای واکسن؟

شماره موبایل بابا و مامان  و تلفن خونه بایدیاد داشته باشه؟

2740
اصلا نبلید بزنه بهداشتم بری برگه سنجش رو میخاد  شماره و ادرس نه نمیخاد ولی بند کفش و دکمه لباس ...

بچه های کلاسشون از این بزرگترن همه واکسن زدن و به من گفتن چرا نزدی اونجا اول برگه واکسنو چک میکنن بعد سنجش میکنن پس یعنی درست نیست

خوب یعنی سنجشو ازش گرفتن و بعد معرفی کردن بهداشت برای واکسن؟ شماره موبایل بابا و مامان  و ت ...

دقیق یادم نیس 

شماره تلفن نپرسیدن اصلا بند کفش بستن رو حتما باهاس کار کن و بهش بگو تمام مدت که دارن ازش سوال میکنن تو چشم معلم نگاه کنه حواسش باشه 

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
دقیق یادم نیس  شماره تلفن نپرسیدن اصلا بند کفش بستن رو حتما باهاس کار کن و بهش بگو تمام مدت که ...

مچکرم عزیزم لطف کردی

شما فرزندتون امسال سنجش داشت؟

مچکرم عزیزم لطف کردی شما فرزندتون امسال سنجش داشت؟

خواهش میکنم

نه پارسال داشت امسال میره دوم مثله پسره شما فک کنم تیرماهیه

بچه های کلاسشون از این بزرگترن همه واکسن زدن و به من گفتن چرا نزدی اونجا اول برگه واکسنو چک میکنن بع ...

من پسرم نیمه اولی بود و واکسن نزده بردم اونجا برگه دادن که باز بردم بهداشت 

من پسرم نیمه اولی بود و واکسن نزده بردم اونجا برگه دادن که باز بردم بهداشت 

خیلی مچکرم واقعا نگران بودم

خواهش میکنم نه پارسال داشت امسال میره دوم مثله پسره شما فک کنم تیرماهیه

فرزند من دخترخانم عزیزم و متولد اول تیر ماه 93

بعلاوه مچکرم از راهنماییاتون