2752
2734
عنوان

عروسی بگیرم....یا نگیرم

229 بازدید | 15 پست

بچه ها دو دلم واسه عروسی گرفتن گفتم بعده صفر عروسی بگیرم...حالا نمیدونم بگیرم ...یا نگیرم و اگه بگیرم اونچیزی که تو رویاهام بود صددرصد ک نمیشه ترجیح میدم ک نگیرم سنگینتره

نه خودمونی شو بگیر عیب نداره خانواده نزدیک خودتون باشین 

عضو گروه رز بنفش وزن اولیه ۱۰۷ 🔓وزن فعلی ۹۴ 🔓هدف اول ۸۹🔒هدف دوم ۸۴🔒 هدف سوم ۷۹🔒هدف چهارم ۷۴🔒هدف پنجم🔒 ۶۹هدف ششم 🔒۶۴هدف نهایی ۵۹🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خدا وکیلی دیگه این موضوع باید جا افتاده باشه که کرونا شوخی بردار نیست 

یه کم اخبار و دنبال کنین تا ببینید بعد هر عروسی چه اتفاقاتی افتاده

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

دعام کنین دلم خونه شفا پیدا کنم درد دارم پدر ومادرم واسه خاطر من چشاشون قرمزه این چند وقته😞😞😞تو این روز عزیز دعام کنین معجزه میخوام

التماس دعا

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

عزیزم من قرار بود اخر مرداد عروسیم باشه الان ۲ساله تو عقدم ولی بخاطر کرونا به هیچ عنوان جرات نمیکنم بگیرم چون هرکی عروسی یا عزا گرفته بدون استثنا یه عده ای کرونا گفتن همسرم میگه خونه بگیریم بعد که واکسن اومد عروسی بگیریم منم تا گفتم تا عید وایمیسم اگه کرونا رفت که عروسی میگیریم اگه نه میرم خونم

وقتی عقدکنی دلت جشن میخواد عروسی میخواد اخه روز عروسی بهترین روززندگی هرادمیه

قبول دارم، من الان هم جشن رو دوست دارم، اما سلامتی اطرافیانم بیشتر برام مهمه، دعا کنید روز عید هست دعا کنید منم عقد کنم

2706