2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم کلا کرم پودر هر روز استفاده نکن چون همون ذراتی که ظاهر پوست رو یکدست میکنه ،منافذ پوست رو میبنده و به مرور تعداد و اندازه منافذ پوست رو زیاد میکنه‌ .

پوشانندگی کرم پودر لورآل خوبه ، فقط چون مواد شبهه هورمونی توش داره (مواد با ساختار شبیه هورمون زنانه) هر روز استفاده نکنی بهتره. البته این مواد شیمایی تو اکثر مارک های معروف هست. گزینه دیگه استفاده از کرم های محصولات نچرال کاسمتیک هست یا همون لوازم آرایش گیاهی طبیعی. داروخونه ها معمولا اینجور چیزا رو دارن و ازشون بپرسی راهنمایی میکنن و یک مارک خوب میدن

2728
سلما عزیزم کلا کرم پودر هر روز استفاده نکن چون همون ذارتی که ظاهر پوست رد بکدست میکنه منافذ پوست رو ...

راس میگه دوست خوبمون من یکسال نمیزنم پوست صورتم خندش بدون کرم گودرم شفاف خوبه کرم پودر زیاد صدرا خراب میکنه حتی اگر بهترین مارک باشه 

الــهے حــاجـــت دݪتــون بـــا حڪمت خــدا یڪے بـــاشهـ❤
راس میگه دوست خوبمون من یکسال نمیزنم پوست صورتم خندش بدون کرم گودرم شفاف خوبه کرم پودر زیاد صدرا خرا ...

ی جمله نوشتم 100تا غلط املایی داشت😐😐😐

2740
سلام عزیزم کلا کرم پودر هر روز استفاده نکن چون همون ذراتی که ظاهر پوست رو یکدست میکنه ،منافذ پوست رو ...

مرسی عزیزم‌ همیشه که نمیزنم گهگداری واسه مهمونی بیرونی چیزی.

اصلش باشه اره چون از مارک ویولت خیلییی فیک زدن و تشخیصشم سخته لوریل و گابرینی اینا خیلی به صرفه ترن

آره اصلشم زیاد گرون نیست البته من پارسال گرفتم 45 10سال وقت داشت توش موندم چرا هنوز خراب نشده 10سال اقرار بود ب نظرم 

2706