2737
2739

این دومین تاپیکی ک برا این موضوع میزنم

دوستم با یه پسری دوسته.پسره حسابی براش خرجمیکرد و قصدشون ازدواج

خانواده دوستم در جریانن. بجز باباش

دوستم همش میگف پولارو خرج نکن و پس انداز برای آینده مونو....

اما پسره گوش نمیکرد وهمش سوپرایزو....

تا الان ک پسره یهو گوشیش خاموش شذو هرچی دوستم زنگ میزنه جواب نمیده

تا فرداش که پسره زنگ میزنه از کلانتری و میگه منو گرفتن و زنگ بزن بع ماماتم اینا بگو(پسره باباباش رابطه خوبی نداره و فقط بخاطر  مامانشو خواهربرادرش باباباش حرف میزنه و حفظ ظاهر میکنه.اونام در جریان بودن تا حدودی)

دوستم زنگ میزنه مامان پسره و جریانو میگه و پسرع با وصیغه ۳۰۰ملیونی مینتونه ازاد شه‌.جرمشم تا جایی ک میدونم اینکه میرفته ضامن میشذه وام مسگرفتن یه درصدی هم پسره میگرفته  

دقیق نمیدونم اما مربوط به همین وام ها بوده‌

حالا بابای پسرع رفته کل وسایل پسرشو گشته دفتر خاطراتشو خونده عکسای دونفره شونو پیدا کزده و.شماره ملی دوستم وهمه چیو پیدا کرده‌

......الان داره دوستموتهدید میکنه هرچی برات پسرم خریده باید پس بدی وبا شماره ملیت فلان میکنم و...تو و خواهرت پسر منو گول زدین....درصورای که دوستم هیچ چی نمیدونست از قضیه ضامن و....

ازین چیزا

بچه ها خواهش میکنم صرف نظر از نصیحت و روابط اینا...خواهرانه راهنمایی کنید آیا میتونه کاری کنه؟ب پلیس فتا اطلاع بدیم؟عکساشونو. پخش نکنه؟عکس سند سیم کارتایی ک برا دوستم خریده و عکس شماره کارت ملی شو برا خواهرم فرستاده

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نمیدونم ولی فعلا که به ضرر دوستته هم چیز

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2728
2738
گوشی..لباس...جینگولک.....

همشو پس بده ببره بریزه دم خونه مرتیکه 

دی شیخ باچراغ همی گشت گرد شب / که از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست . گفتند یافت می نشود جسته ایم ما/ گفت انکه یافت می نشود آنم ارزوست 
2706