2733
2734
عنوان

سوال واتساپی

113 بازدید | 19 پست

دوستان میخوام بدونم چجور میشه فهمید یک شخص خاص شماره منو سیو داره؟ 

و یه سوال دیگه، میشه استوری  واتساپ کسی رو دید بدون اینکه براش ویو بخوره؟ یعنی اون شخص متوجه نشه که استوریش دیده شده؟ 

یعنی نرم افزار خاصی هست برای این کار؟ 

استوری بذار اگه دید یعنی داره

سوال دومم اره میشه با واتساپ جی بی

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

استوریشو ببینی میفهمه 

وضعیت بزار اگه دید ینی شمارتو داره 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سوال دوم فکر نکنم‌

سوال اول به نظرم یه استوری بزار ببین میبینه یا نه 

البته امکان داره کلا حال نداشته باشه سین کنه 😁

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

بله من الان استوری هر کیو ببینم اون شخص نمیدونه  

خدای مهربانم 🤲 این روز ها خیلی چشم ها بارونی و خیلی قلب ها شکسته شده 💔 خدایا  زخم های دلشان را التیام ببخش و حال همه را خوب کن 🙏   

برو آخرین بازدیدتو مخفی کن استوری هر کیو نگا کنی نمیفهمه

خدای مهربانم 🤲 این روز ها خیلی چشم ها بارونی و خیلی قلب ها شکسته شده 💔 خدایا  زخم های دلشان را التیام ببخش و حال همه را خوب کن 🙏   
یه سوال ؟؟ اگه شماره رو مسدود کنیم باز میتونه وضعیت و ببینه؟ 

چرا شماره رو مسدود میکنی میخوای وضعیتتو نبینه برو تو تنظیمات وضیعت هرکیو بخوای که استوریتو نبینه مخفیش کن 

خب زرنگه، ویو نمیکنه یا یه جور ویو میکنه من متوجه نمیشم. واتساپ جی بی داشتم اما انگار الکیه

ن الکی نیست

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
سوال دوم فکر نکنم‌ سوال اول به نظرم یه استوری بزار ببین میبینه یا نه  البته امکان داره کلا حا ...

☺️☺️ بلاکش کردم ببینم عکس العملی نشون میده یا نه! دیدم واتساپش رو پاک کرد و دوباره نصب کرد. اما ویو نمیکنه لامصب😂

☺️☺️ بلاکش کردم ببینم عکس العملی نشون میده یا نه! دیدم واتساپش رو پاک کرد و دوباره نصب کرد. اما ویو ...

😁😁😁

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜