2733
2739
عنوان

خانما بیاین به همفکریتون نیاز دارم

100 بازدید | 15 پست

من34سالمه دوتا بچه تقریبا4و6ساله دارم.من و شوهرم بخاطر کار شوهرم یه شهر دیگه دور از خونواده ها زندگی میکردیم.من امسال ازمون استخدامی قبول شدم یه شهر دیگه.با بچه ها اومدم شهرجدید.دو سه ماه خواهرخودم یا برادرشوهرم میومدن پیش بچه ها تا من برم سرکار و بیام.الان کرونا گرفتم تو خونه مادرم قرنطینم خواهرم و برادرشوهرم میگن دیگه نمیایم.بنظرشما چیکار کنم؟انصراف بدم؟جای من باشین چیکار میکنین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باش تو خونه... انصراف ندیاا 

یه بیکارم که دوست داره توی قلب تو شاغل شـہ👊😂یه جوری خواستنی هستی که حتی ویروسم باشی آدم دوست داره ناقل شـہ👊😂واسـہ اون قلب دریاییت آدم مجبوره ساحل شـہ👊😂چشات جوری پر از عشقـہآدم دوست داره شاعر شـہ👊😂یه جوری خوبی لامصب😷😷 آدم دوست داره عاشق شـہ😐👊😂😂😂
2740

عزیزم خواهر شما با برادر شوهرتون تا آخر که نمیتونن بیان‌پیش بچه های شما

این‌ بیماری هم میگذره

اما اگه میخواهی به کارت ادامه بدی باید همسرت بیا شهر شما 

یا اینکه تا بچه ها بزرگ‌میشن پرستار بگیری

عزیزم خواهر شما با برادر شوهرتون تا آخر که نمیتونن بیان‌پیش بچه های شما این‌ بیماری هم میگذره اما ...

اره میدونم که نمیان ولی از اول قرار بود تا تکلیفم روشن بشه یه سالم طول بکشه بیان.من بهشون گفتم حقوق پرستارم بهتون میدم نمیان

نمیدونم فقط اینو میدونم کارت رو استعفا بدی باختی و تمام بشین راهکارای کاربرا رو بنویس انجام بده

اره بخدا فکر کن من دیگه اخرین سالی بود میتونستم ازمون بدم خیلللللی شانس اوردم قبول شدم بعد بخوام الکی انصراف بدم

2706