2737
2734
عنوان

🌺واسه مریض دارا🌺حاجتدارا🌺گرفتارا🌺ختم صلوات گذاشتم🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 5764 بازدید | 1419 پست
دعام کنین دلم خونه شفا پیدا کنم درد دارم پدر ومادرم واسه خاطر من چشاشون قرمزه این چند وقته😞😞😞تو ا ...

نماز امام موسی بن جعفر بخون. دو رکعت، هر رکعت یه حمد و 12 تا توحید. من قبلا خوندم برا بیماری و نتیجه گرفتم. انشاءالله تو هم نتیجه بگیری❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نماز امام موسی بن جعفر بخون. دو رکعت، هر رکعت یه حمد و 12 تا توحید. من قبلا خوندم برا بیماری و نتیجه ...

چشم ایشاالله بعد پری ام🤲

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2728
دعام کنین دلم خونه شفا پیدا کنم درد دارم پدر ومادرم واسه خاطر من چشاشون قرمزه این چند وقته😞😞😞تو ا ...

از خدا بخواه شفا میگیری تو این روزها به فقرا و ایتام کمک کن خوب میشی ان شاله

از خدا بخواه شفا میگیری تو این روزها به فقرا و ایتام کمک کن خوب میشی ان شاله

کمک کردم دعا هم میکنم

چشم انتظارم🤲

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2740

مامان رفت دکتر گفتن غده بدخیم داره رفت نمونه برداری دکتر با تعجب گفت هیچی نبود اصلا خدا شفا داد من به چندتا یتیم کمک کرده بودم به نیت مادرم

مامان رفت دکتر گفتن غده بدخیم داره رفت نمونه برداری دکتر با تعجب گفت هیچی نبود اصلا خدا شفا داد من ب ...

چی بگم من بخدا کمک کردم

ایشاالله خدا شفام بده🤲

2706