2752
2734
عنوان

کسایی که باردار نمیشن مثل من......بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 4631 بازدید | 68 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم به امام حسین خیلی اعتقاد دارم خواهرم بی کار بود مادرم نذر کرد چند سال محرم چای و قن برای یه هیات بگیره. خداروشکر خواهرم استخدام شد همون سال.
هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست
2731
خانما مشکل مشترک ما نداشتن آرامش و داشتن استرس هست,هرماه میگیم اینماه باردار میشم یا نه!!! هربار اقدام میکنیم به بچه فکر میکنیم تجربه ثابت کرده اینجورى تا صد سال هم اتفاقى نمیفته, فقط باید بى خیال و آروم باشیم,یک هدف دیگه بجز بچه رو بهش فکر کنید,مطمئنا نتیجه میگیرید
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
دیدین چقدر معجزه تو مجالس عزاداری امام حسین اتفاق میفته؟ مثلا اون حاج اسماعیل کرمانی بود فکر کنم که بعد شفاش دیگه هرسال برا امام حسین مجلس میگیره که از همه ایران میرن؟ نمیدونم چی شد همین که از خواب بیدار شدم از تخت پایین نیومدم هنوز اومدم نی نی سایت این تاپیکو زدم
خدایا شکرت
من قبلاهورمونام بهم میریخت وپری بینظم بود.ابان ماه پارسال ازدواج کردیم.من تاعیدواسه کیست داروخوردم.البته دیرفهمیدم کیست دارم بعدشم که خوب شدم.شوهرم راه دورکارمیکنه.رفت واقدام نداشتیم ومن رفتم پیشه مامای خانگی وبعدش تادوماه همش پری بودم.رفتم دکترگفت قرص پیشگیری بامتفورمین بخور.الان قرصاتموم شدن ومن پریم.منتظرم شوهرم بیادبرم سونووازینال
خدایا شکرت بلاخره منم مادرشدم خودت مواظبه من وهمه دوستای نینی سایتیم باش
مهسا جون دکتر به من دو سالو نیم پیش گفت اگه تا یکسال دیگه باردار شدی که شدی اگر نشدی دیگه نمیشی!!!!!!!!! ذخیره تخمکم تموم شده بود من بعد دو سالو نیم الان 4 ماهه باردارم فقط کافیه خودش بخواد انشاالله شمام به زوووودی خبر مامان شدنتو بهمون میدی گلم
اللهم عجل لولیک الفرج
2706