2733
2734
عنوان

کسایی که باردار نمیشن مثل من......بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 4631 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی میگن اول عمل کنه اگر بعد عمل اسپرمی بود ای وی اف اما وقتی فهمید که هم واریکوسل داره هم دیابت بالایی داره گفت درصد باروریش بعد عمل هم خیلی پایین
خدایا شکرت
2731

منم یه چیز عجیب بگم???

منم دوسال پیش پاییز اسم نوشتم برای کربلا با هسرم

خلاصه قرعه به نامممون افتاد برای اسفند ماه

ماهم دقیقا همون ماه مشکل خیلی بزرگی برامون پیش اومد ونشد بریم!

یکماه بعد یعنی عید فهمیدم حاملم!تازه ما اصلا تو فکرش نبودیم که باردارشم یانه?

ولی خب من سقط شد برام نموند متاسفانه!

منم اعتقاد پیدا کردم بخاطر همون قضیه ست که نیت کرده بودم بزم کربلا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتفاقا یکی از بچه ها همین جا بود که با طب سنتی مشکل شما رو داشت و درمان شده بودکه میگفت دکترم هم قبول نمیکرد که با طب سنتی خوب شدم نگران نباش عزیزم تا جایی که من میدونم نباید بزاری یبوست بگیری در طول درمانت چون باعث تشدیدش میشه
خدایا شکرت
من نظر مشهد کردم ولی متاسفانه جور نمیشه بریم . دیگه فقط به خدا و کمکش امیدوارم. تا الان سه تا دکتر عوض کردم هر کدوم یه چیزی می گه. از بس داروهای مختلف استفاده کردم فقط عوارضش برام مونده. اثر می کنن ولی حامله نمی شم.
هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست
اقاقیا جونم واقعا نمیدونم چه حکمتی داره که هرکی به هر نیتی میره کربلا دست پر برمیگرده اما هرکی مثل من دلش بخاد بره و نتونه جواب نمیگیره من خیلی زیاد دیدم از این موردااااااااااااا یکی دیگش یکی از اقوام که بچش بیماری قلبی داشت 2 سالش بود تو 4 سالگی عمل قلب باز کردنش خیلی اوضاعش خراب بود مامان و باباش بردنش کربلا الان الحمدلله خوبه ولی هر سال میرن کربلا اتفاقا عید امسال اونجا بودن
خدایا شکرت