2733
2734

جان

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

من تو اقدام هستم

ماه پیش ۲۵ام شدم

این ماه با دوروز تاخیر پریود شدم اما سه روز خونریزی داشتم

بعد از پاک شدن چند روز حالت تهوع داشتم

بیبی زدم منفی شد

الان چند روزه تو دلم احساس تغییر می‌کنم

یه ور درد میگیره ول میکنه

یا شب ها احساس جابجا شدن دل و روده ام رو دارم

احتمال داره باردار باشم؟

تو ندانی که خود آن نقطه عشقی،تو خود اسرار نهانی،تو خود باغ بهشتی،تو بخود آمده از فلسفه چون و چرایی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه اگه باردار بودی پری نمیشدی

اخه من مادربزرگم تو بارداری هاش پریود میشده تاچند ماه 

البته علم رد میکنه اما واقعیت

یکی از دوستامم سر دو تا بچه اش پریود میشده

تو ندانی که خود آن نقطه عشقی،تو خود اسرار نهانی،تو خود باغ بهشتی،تو بخود آمده از فلسفه چون و چرایی....

امیدوارم باردار باشی ولی گول این حرفارو نخور منم وقتی اقدام بودم پری هام به هم ریخته بود بعضیا میگفتن الان حامله ای نیگا نکن پری میشی منم بیبی میزدم منفی میشد ناراحت میشدم وقتی خونریزی میکنی یعنی نطفه ای در کار نیس