2733
2734

سلام دوستان من برای تعیین  جنسیت فرزند دومم دنبال دکتر طب سنتی یا اسلامی خیلی خوب می گردم می تونید راهنماییم کنید آیا کردافشار خیلی عالیه و جواب میده یا دکتر دیگری ممنونم.فرزند اولم دختر ۶ساله هستش و اگه خدا قسمت کنه و صلاح بدونه خیلی دوس دارم هردو جنس رو داشته باشم و دومی پسر بشه اگرم نشد دیکه قسمت نبوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام پیدا کردید دکتر برای تعیین جنسیت چون فرزند اولم دختره دوست دارم دومی پسر باشه

نه والله ولی تصمیم گرفتم برم زیر نظر طب سنتی و یا اسلامی که نتیجشو تو خیلیا با چشم خودم دیدم.باید مرد حتمنه حتمن تقویت بشه 

2731
سلام پیدا کردید دکتر برای تعیین جنسیت چون فرزند اولم دختره دوست دارم دومی پسر باشه

اگه برم سنتی میرم کردافشار و اگه برم اسلامی میرم تبریزیان.نتیجه هردوشون رو دیدم رو دوستانم برا جنسیت.تبریزیان موارد بیشتری 

نه والله ولی تصمیم گرفتم برم زیر نظر طب سنتی و یا اسلامی که نتیجشو تو خیلیا با چشم خودم دیدم.باید مر ...

طب سنتی یا اسلامی پیدا کردید بهم اطلاع بدید من هم ساکن شرق تهرانم دختر دارم پسر میخوام