2737
2739

ما ریم نراریم زیاد جهاز بدیم یعنی هرچی دادیم هرچیم ندادیم باید داماد بگیره 

بعد من چن بار پول دستم اومده رفتم وسایل گرفتم با پولای خودم که بگم مامانم اینا گرفتن 

الان بنظرتدن دوباره هم پول دستم اومد برم وسایل خونه بخرم یا برم وسه خودم چیزی بخرم و برم کاشت و  لیفت و اینا انجام بدم؟ 

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی حالتو خوب میکنه همون کارو بکن. 

مرسی ولی بین دوراهی گیر کردم

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
2731

اگرمطمنی طرف میخره توآسایشی نخربرای خودت خرج کن...اگرنه ضررنمیکنی برای راحتی خودته بخروسایل خونه

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
اگرمطمنی طرف میخره توآسایشی نخربرای خودت خرج کن...اگرنه ضررنمیکنی برای راحای خودته

اخه شوهرم میخاد هم خونه بخره هم یکم از وسایل هم عروسی بخدا دلم میسوزه براش باباشم هزارتومن نمیخاد کمک کنه 

ببین الان وسایل گرونه خیلی قیمتارفته بالا...بایدطرفت واقعاااوضعش خوب خوب باشه بخره همه چی برات...وگرنه فک نکنم جهازت اونی بشه که دلت میخواد

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
مرسی ولی بین دوراهی گیر کردم

شوهرتو خانوادش چجورین... خرج میکنن بی منت... یا مثلا بعده ها سرکوفت میزنن ک جهاز نداشتی.... یا اونام رسمشونه دختر جهاز نمیده؟؟؟؟ 

2740
ببین الان وسایل گرونه خیلی قیمتارفته بالا...بایدطرفت واقعاااوضعش خوب خوب باشه بخره همه چی برات...وگر ...

اره بابا مطمعنم نمیشه از الان دارم میگیرم تازه ماهم که زیاد جهاز نمیدیم شوهرمم دس تنهاس

اخه شوهرم میخاد هم خونه بخره هم یکم از وسایل هم عروسی بخدا دلم میسوزه براش باباشم هزارتومن نمیخاد کم ...

جهازبرای توعزیزم...بخریم نخریم اول آخربرای خودته.راحتیت

.اگرمیتونه شوهرت بعدعروسی کم کم بخره نخر

شوهرتو خانوادش چجورین... خرج میکنن بی منت... یا مثلا بعده ها سرکوفت میزنن ک جهاز نداشتی.... یا اونام ...

ما اصلا رسم نداریم ابجیاش یکی هییچی نبرد یکی فقط یخچال و جارو برقی 

ولی ابجیش یکم کم داره کمم نها ولی بنظرم اینجور میاد زیاد باهاش باشی میفهمی گفت باید جهاز بدی منم گفتی مگه ابجیات برد گفت اون موقع رسم نبود منم گفتم منو شوهرم باهم صلاح میریم 

اخه باباش پولداره بخدا هیچی نداده ما حتی خونه و ماشین همش شوهرم خودش

اره بابا مطمعنم نمیشه از الان دارم میگیرم تازه ماهم که زیاد جهاز نمیدیم شوهرمم دس تنهاس

هرچی که ضروری بخرداشته باش...ریخت پاچ نکن ازهرکدوم دوتادوتابرداری ....وسایلتوداشته باش بعدم میتونی کم کم اضافه کنی بعدعروسی انشالله...البته بایدزرنگ باشیاااا

جهازبرای توعزیزم...بخریم نخریم اول آخربرای خودته.راحتیت .اگرمیتونه شوهرت بعدعروسی کم کم بخره نخر

اخه من خانواده بزرگ شدم که تو رفاه بوده از کوچیکی اینجور بودم ولی بابام یه خورده وضعش بد شد ولی دیگه دستنون به دهنمون میرسه ولی ما ن رسمشو داریم بخریم نه بابام با این گرونی توانشو داره راستش ولی تمام برقیام مارک خارجی گرفته ت گرونی خودش کلی شد همین

هرچی که ضروری بخرداشته باش...ریخت پاچ نکن ازهرکدوم دوتادوتابرداری ....وسایلتوداشته باش بعدم میتونی ک ...

شوهرم میدونه با پول خودم میگیرم ولی اصلا اینجور نیست که به خانوادش بگه خودم پول دادم دهنش قفله 

گفتم وسایل ضروری رو مامانم اینا بگیرن تزیین و اینا خودم بگیرم البته کمک هم میکنم به مامانم

اخه من خانواده بزرگ شدم که تو رفاه بوده از کوچیکی اینجور بودم ولی بابام یه خورده وضعش بد شد ولی دیگه ...

خدابدادهمه  جونا اونایی که میخوان ازدواج کنن برسه...واقعاقیمتاسرساماوره😑...

اونیم که رسم داره توش مونده....بعدعروسی انشالله کمک هم میخرین...ولی اون پولتوبرای لیفت این حرفاخرج نکن...جهازم نخریدی برای خودت طلابخرررر