2733
2739

گذاشتی لایک کن

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تنبلی تخمدان داری ولی شدید نیست 

فولی غالبم داری اگه نی نی می خای از امشب اقدام‌کن

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

روز چند دوره هستی عزیزم؟

اگه وسطای سیکلت هستی ضخامت رحمت زیاده

فولیکول هات تقریبا نا بالغ هستن ولی با همون یدونه ۱۷ هم امکان بارداری هستش

تخمکت هم فعلا آزاد نشده

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2738
تنبلی تخمدان داری ولی شدید نیست  فولی غالبم داری اگه نی نی می خای از امشب اقدام‌کن

نه نی نی‌که‌نمیخوام اما میخوام بعدا که باردارشم دچار مشکل نشم بنظرت با این وضعیتم‌ مشکل دار نمیشم؟

نه نی نی‌که‌نمیخوام اما میخوام بعدا که باردارشم دچار مشکل نشم بنظرت با این وضعیتم‌ مشکل دار نمیشم؟

نه ولی حتما به دکترت نشون بده