2752
2734
عنوان

بارداری در پریود

63 بازدید | 9 پست

دوستای گل من این ماه یه تخمک خوب داشم بعدش آمپول آزاد سازی هم زدم و یه روز درمیون هم رابطه داشم ولی سر موعدم پریود شدم اما این پریودم خیلی فرق داره با قبلیا حجمش کمه و کلن در طول روز فقط یه وقتای خاصی میاد از یه طرفم پهلوم درد میکنه زیر شکمم و تخمدانم گاهی حس درد دارم احساس سنگینی میکنم تو شکمم،شکمم خیلی بزرگ شده یهو به نظرتون اثرات آمپول یا ممکنه حامله باشم میترسمم بی بی چک بزارم انقد ک منفی شده 

عزیزم این نشانه اینه که قرار یکی دوماهه دیگه باردار بشی 

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نمیخام ناراحتت کنم منم ماه پیش لتروزول ومتفورمین خوردم امپولم زدم خیلی امیدواربودم دوروز زودترپریودشدم خودشم عین پریودای قبلیم نبود اصلا رفتم دکترگفت کیست شدهخودشم چهارسانتی ماه قبل اصلا هیچی نداشتم سه چهارتام فولیکول توپ داشتم این ماهم پنج شش تاداشتم فولیکول خوب اما دکتر بهم داروی دوماهه دادش گف باردارنمیشی توی این دوماه

واقعا خدا کنه دیگه خسته سدم  از بی بی چک الان دو ساله

خدا بزرگه عزیزم بهش توکل کن ...بخدا ماها صبر نداریم وگرنه علم پزشکی هم پیشرفت کرده همه یه جورایی بچه دار میشن ولی ما ادما عجولیم ...عزیزم بخدا لذت این روزها رو ببر ...بعدا خیلی حسرن زندگی دونفره رو میخوری.بهت قول میدم وقتی لحظه ای بیخیال بچه شدی خدا بهت زودی میده 

برو سایت راز و داستان های واقعی رو بخون راجب قانون جدب

قسمت بارداری یا بچه دارشدن برو و ببین خانوما چیکار کردن..استرس از زندگیت بنداز بیرون عشقم 

خودت مهمی🥰

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊