2752
2734
عزیزم  الهی  من اخرشب اهنگ‌دختر گذاشتم همه رو ب گریه انداخت داداشم😂😂فداش بشم  فک ...

😂مام عروسی یکی از فامیلام همه گریه کردن

شدید

حتی فامیلا دومادم اشکشون در اومد

نزار آرزوهاتو آدمای پوچ خراب کنن...

من همین که بغض کردم فیلم بردار اومد جلو گفت فقط جرئت داری گریه کن.میخوایم بریم آتلیه همه عکسا خراب میشه اونوقت من میدونم و تو

و اینگونه بود ک گریه نکردم

ولی الان که یه سره ور دل مامانم اینام واسه همون بغصمم خندم میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست خودم نی یجوری میشم سر عروسی خواهر شوهرم؛خواهر شوهراش دختر عموی شوهرم میشن کشوندنم کنار گفتن بسته ...

😂😂😂😂😂تصورت کردم 

خواهر شوهرت بهت اینطوری نگاه میکرده احتمالا👈😷😒😕

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
2731
خیلی سخته ببینی بابات گریه میکنه من فقط یه خواهر دارم بابام دق میکنه اگ اونم شوهر کنه جونمون تو جونه ...

عزیزم باباتون  رو خدا حفظ کنه..کاملا درکش میکنم...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
😂😂😂😂😂تصورت کردم  خواهر شوهرت بهت اینطوری نگاه میکرده احتمالا👈😷😒😕

دقیقا حتی شاید با حرص بیشتر😅😅😅 طرف بعد ۱۰ سال راضی شده بودن ب ازدواجش من این وسط عر میزدم عین چیییی

تهشم ک چتد نفری کنترلم کردن 

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣

من که از الان بغض دارم بااینکه بعد عروسی هم ور دل بابامم 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
عزیزم باباتون  رو خدا حفظ کنه..کاملا درکش میکنم...

مرسی عزیزم خدا سایه ی همه ی پدر مادرا رو بالا سر بچه هاشون کم نکنه

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫