2737
2734
عنوان

کو کو سبزی😢

198 بازدید | 21 پست

واسه اولین بار میخام کوکو سبزی درست کنم شوهرم کوکو نرم دوست داره خشک نمیخوره چجوری درست کنم که کامل بپزه مغز پخت بشه چجوری سرخش کنم که خشک نشه

سبزی رو باید اول بپزم تفت بدم یا همینطور خام درست کنم

نه اینکه حرف نباشه هست خیلی هم هست اما دل شکسته ها خوب می دانند غم که به استخوان برسد میشود سکوت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خام با تخم مرغ ک همش زدی 

بریز تو ماهیتابه دو طرفه یکی دو دقیقه اول با شعله ی بالا تا تخم مرغش ببندهبعد دیگه کم کن درو بزار زودی سرخ میشه 

بعد برگردون اونطرف سرخ شه و بپزه

سبزی رو با تخم‌مرغ و فلفل سیاه و زردچوبه قاطی کن خوب هم‌بزن ک سفیده و زردش قاطی بشه نمکم بزن همش و اندازه بزن  

بعدم ‌اگ میخوای خشک‌نشه بریز تو ماهی تابه جموجور تر بستگی ب موادت داره بعد زرش ک سرخ شد برش گردون اون طرفشم ک سرخ بشه دیگ‌امادس 

گرنگهدار من آنست ک من میدانم شیشه را در بغل سنگ‌نگه میدارد.
خام درست کن سبزی کوکو سرخ نمیکنن دو تا تخم مرغ بزن موادتو بریز داخل تابه درسو بذار کامل نرم و مغز پخ ...

ارد نزنم بهش که وا نره؟

نه اینکه حرف نباشه هست خیلی هم هست اما دل شکسته ها خوب می دانند غم که به استخوان برسد میشود سکوت...
2738
اول موادوبریز تابه داغ یه طرفش که سرخ شد برش گردون طرف دیگرش روسرخ کن فقط اینبار در تابه رو بذار حرا ...

اگ درشو بزاره بخار باعث یجور ابکی شدنش میشه و بد میشه 

گرنگهدار من آنست ک من میدانم شیشه را در بغل سنگ‌نگه میدارد.
سبزی رو با تخم‌مرغ و فلفل سیاه و زردچوبه قاطی کن خوب هم‌بزن ک سفیده و زردش قاطی بشه نمکم بزن همش و ا ...

ممنونم عزیزم😘

سبزی خام با ادویه و تخم مرغ و گردو و زرشک. بعدم میریزی تو ماهیتابه. اگه میخای خشک نشه. تو ماهیتابه کوچیکتری بریز ک لایه ش نازک نشه. بعد شعله ش خیلی کم کن سرشو بزار. بعد ک قشنگ سرخ شد. مثه پیتزا برش بده و برعکس کن و بزار  اون سمتشم سرخ شه

نه خام دیگه چه تفتی . اگه دوست داری کمی گردو و زرشک هم بزن خوبه اکه نه ساده . حتما اردنخودچی بزن کنی مف میکنه . تخم مرغ به اندازه بزن کم نرنی . ماهیتابه رو روغن بریز زیاد داغ نشه تخم مرغ میبنده سربع یه خورده که گرم شد مایع رو بریز حتما نچسب باشه یه جا بریزی نرم میشه . لا پشت قاشق صافش کن مثل کیک درشو بزار کم کن حتی میتونی ومکش بزاری زیرش کانل سرخ شد با احتیاط روی همون درش برگردن دولاره روغن بریز کوکو رو هل بده داخل تابه دیگه درشو نزار این دفعه . هم مغزپخت میشه هم پف میکنه مثل کیک . عاشقش میشه شوهرت 😁😁و 

خام با تخم مرغ ک همش زدی  بریز تو ماهیتابه دو طرفه یکی دو دقیقه اول با شعله ی بالا تا تخم مرغش ...

ممنونم عزیزم🌷