2737
2739
عنوان

شدیدا دلم دردودل میخواد😢😔😔

345 بازدید | 30 پست

سلام به همه تصمیم گرفتم یکم اینجا درد دل کنم شاید حالم خوب شد

بچه ها پدرم چند وقته حالش خوب نیست سی تی اسکن که رفت مشخص شد که توده کبدی داره نمونه برداری کردن قراره ۲۰ ام به بعد جوابش بیاد تا اون موقع من میمیرم از استرس.از اونطرفم خودم یه مشکل گوارشی برام پیش اومده شدیدا نگرانم.یه پسر ۴ ساله هم دارم که خیلی شلوغه مخصوصا جایی مهمون برم بدتر اذیتم میکنه دیروز یکی از اون روزای سختم بودواقعا واسه کنترل کردنش مستاصلم حس میکنم بدترین مادر روی زمینم😔

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا اونایی ک میگن بچه شیطون داریی و دعواش میکنی و لایق مادر بودن نیستیو درک نمیکنم ...اینا خودشون ازین بچه ها نداشتن ...و ب نظر من یکم دعواش کنن ک بفهمه کارش اشتباس اشکال نداره ....پدرتونم انشالله ب زودی زودی خوب میشه شمام انشالله مشکلی ندارین

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2740

عزیزم با افکار منفی ذهنتو پر نکن

انشالله خدا پدرتون رو شفا میده واسشون حمد میخونم

خودتم چیزی نیست بد به دلت راه نده...

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

شیطونی بچه که دست شما نیست نبرش جایی اگه اذیتت میکنه من مهمونیای دورهمی یا جاهای شلوغ نمیرفتم پسرم شیطون بود وخیلی اذیت میشدم دوستم نداشتم کسی پشت سرم حرفی بزنه یا میزاشتمش‌ پیش پدرش میرفتم یه سر و برمیگشتم بزرگتر که میشن ارومتر میشه 

برای سلامتی پدرت دعا میکنم انشالله که چیزی نیست 😞

زندگی دقیقا از همونجایی شروع میشه که یه نفر میخنده وخنده ی اون با دیگران فرق داره

نگران نباش و تا اومدن جواب پدرت به دلت بد راه نده. استرس این قضیه باعث مشکل خودت شده. 

بعدشم پسربچه ها تو این سن خیلی شیطون میشن. آروم باش انشالا تمام این مشکلات حل میشه گلم

شیطونی بچه که دست شما نیست نبرش جایی اگه اذیتت میکنه من مهمونیای دورهمی یا جاهای شلوغ نمیرفتم پسرم ش ...

ممنون تا جایی که میتونم نمیرم ولی هفته ای یبار مجبورم برم خونه مادرشوهرم اونجا واقعا اذیت میشم دیروز واقعا دلم خواست یکم حال هوام عوض شه که بدتر شد

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی