2777
2789
عنوان

بالااوردن شدید نوزاد۶ماهه

69 بازدید | 5 پست

پسرم ۶ ماهشه 

خیلی بالا میاره جوری که هرچی شیرمیخوره رو پس بالا میاره .رفلاکس نداره چون وزنش خوبه خداروشکر کم نمیشه ..

فقط شیرو  بالا میاره اگه بیسکوییت مادر هم بدم بالا میاره بقیه چیزا رو میخوره مشکلی نداره .چیکارکنم 😖😖😖خودمم جوری شده که اصلا چیزی ک شیرو خراب میکنه نمیخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نود در صد رفلاکسه از کجا میدونی نداره دکتر گفته؟

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

خانم  بر اساس تجربه من ریفلاکس  یا بالا اوردن شیر  به دلیل  حساسیت به شیر است  اگر شیر خشک استفاده می کنید  چون اکثر شیرهای موجود خشک در ایران از شیر گاو هست و شیر گاو  الرژی اور است و عوارضی مثل بالااوردن ، یبوست ، شیر نخوردن ، بوی بد پی پی و بعضا دل درد  به همراه دارد. حتی شیر مادر هم بعلت نوع تغذیه  بعضی وقتها الرژی می اورد  بهتر این راه  استفاده از شیر بز  بدون بسته بندی که نگه دارنده ندارد. در اینجا باید دقت کرد که از هرجایی نخرید من خود از مزرعه مروگل خریدم که با حضور مشتری دوشش انجام می شود می تونی جستجو کنید در گوگل   سپاس