2733
2739

سلام دوست جونا داداشم ۳ ساله عقده کلی با هم مشکل داشتن که قبلا تایپیک زده بودم چیزی نمونده بود جدا شن اما به لطف خدا آشتی کردن قرار بود ۱۸ مرداد عروسی کنن اما خمه تالارا بسته شدن و عروسی شون کنسل شد . خانواده زن داداشم هم قبول نکردن عروسی جمع و جور و خودمونی بگیریم گفتن حتما باید یه عروسی خیلی مجلل تو یه باغ باشه🙁

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب چرا ناراحتی اکثر عروسی ها کنسل شده 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738
خانواده عروستون باید کرونا بگیرن و چند تا عزیز از دست بدن تا بفهمن چی به چیه

اره اصلا جدی نمیگیرن خیلیم ناراحت شدن باع تالار بسته شده میگفتن باید یه پول اضافی میدادین به تالار تا باز کنن عروسی بگیریم

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد
خانواده عروستون باید کرونا بگیرن و چند تا عزیز از دست بدن تا بفهمن چی به چیه

حیف ماخانواده های کادر درمان،که باید هر روز با ترس مرگ خودمون وعزیزمون سر روبالش بذاریم بخاطر این زبان نفهما، کاش میذاشتین این خانواده بیفکر برن پی کارشون حالا حالاها داستان دارید

سراسر زندگی من معجزه بود 
اره اصلا جدی نمیگیرن خیلیم ناراحت شدن باع تالار بسته شده میگفتن باید یه پول اضافی میدادین به تالار ت ...

میگفتی بشین تا باز بشه، اخ چقدر بی شعور و بی فرهنگن، البته ببخشیدا، معلومه از اونان که میگن کرونا و مرگ برا همسایس

خدایا شکرت به خاطر تموم داده ها و نداده‌هات  
2706