2752
2734
عنوان

Iui هاله بی بی چک

266 بازدید | 24 پست

تو رو خدا اگه کسی بیداره کمکم کنه 

من ۹ روز پیش آی یو آی کردم امروز صبح بی بی زدم هاله انداخته ، هیچ علایمی ندارم فقط انگار اخلاقم عوض شده دیشب تا صبح انقدر گریه  کردم همش احساس دلشکستگی  دارم 😔 یعنی میشه مثبت باشه خدایاااا دعا کنید برام 😩

عکسشو بذار

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم مبارکه بارداری ..منم تازه آی یو آی کردم اماهرچی بی بی زدم منفی بود آزمایشمم منفی شد.خداخی ...

عزیزم چند روزه آی بو آی کرده بودی ایشالا تو‌هم به زودی جواب میگیری عزیزم 

2706