2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خاک تو سرشون کنن حالا ما یکی کلامونو برداشت ازش شکایت کردیم تمامه مشخصاتشو دادیم آدرس خونه مغازه شماره شناسنامه ....همه چی آمادهههه هیچ ....نخوردن این پلیسا و اطلاعات فقط افتخار میکنن به اینکه رفتن بعد از 6ساعت این بدبختا رو گرفتن ؟ خاکه عالم تو سرشون که به همه چیه مردم کار دارن اصلا اینا دوس داشتن تو خونه خودشون شاد باشن گناهشم پایه خودشون دزدی که نکردن آدم که نکشتن خیلی عرضه دارن برن این اشرار و بگیرن بازم خاک تو سرشون
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
2738
زهراآنلاین پست ها : 6181عضویت:1391/4/9 1393/3/7 - 10:50 صبح [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] کلیپى که خود بچه ها خوندن رو از کجا باید بیاریم؟ اینقدر رسانه ای شده که اونروز من متن انگلیسیشو توی یاهو خوندم! کلیپش هم آنلان موجوده میتونید ببینید
و مکرو و مکر الله والله خیر الماکرین   
2706