2737
2734
عنوان

سرکرمی برای دختر ۱۵ ماهم

1672 بازدید | 2 پست
دختر ۱۵ ماهم توی جمع غریبی میکنه,با دکترش مشورت کردم کفت ببرش خانه اسباب بازی اما بجه های زیر ۲ونیم سال وقبول نمی کنن, من و دخترم بیشتر روزها تو خونه تنهاییم و زیاد جایی نمی ریم,زیادم با فامیل رفت وامد نداریم,خودمم خیلی باهاش بازی نمی کنم ,راستش هیج کسی نیست که راهنماییم بکنه,
جایی رو میشناسید که بتونن کمکم بکنن(البته نزدیک خونمون-طرفای أریاشهر یا بلوار فردوس) یا کتابی که درباره رفتار وتربیت کودکان؟
ممنون
فقط با عشقه دخترم زنده ام
عزیزم برای دختر 15 ماهه خوشگل اسباب بازی فکری بخرید . برای بچه های 15 ماه اسباب بازی فکری مناسب
برج هوش، استوانه هوش،‌میخ وچکش با چکش پلاستیکی برایش تهه کنید.واین موضوع را فراموش نکنید که شما نباید بچه را راهنمایی کنید بلکه خودش باید بفهمد که روش این بازی چگونه است. یکم سخته ولی تحمل کنید جواب میده. ساعت مشخص کنید و برای دختر خوشگلمون cd آموزشی بگذارید . برای کودک 15 ماه مناسب ترین بازدهی 20 الی 25 دقیقه است. فقط برنامه که انتخاب می کنید مناسب همون سن باشد .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘