2733
2734

من یبوست گرفتم گلاب به روتون خیلی سوزش داره چیکار کنم؟😭😭😭😭😭😭خیلی حالم بده از صبح تاحالا اجابت مزاج نداشتم

ممنون میشم راهکار بدین☹️🤍💜

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

قرص بیزاکودیل بخور

شیاف لاکساتور یا بیزاکودیل بذار

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

آب گرم بگیر به خودت تو دستشویی

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آب گرم بگیر به خودت تو دستشویی

میگیرم ولی خیلی اذیت میشم نزدیک به گریه بودم

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
برگ سنا دم کن یا تخم گشنیز عالیه

تخم گشنیز داریم

چجوری دم‌کنم؟

2740
قرص سی لاکس بخور. ممکنه زخمی بشه دهانه مقعد و خونریزی هم داشته باشي نترس. همین قرصو بخوری خوب میشی. ...

مرسی گلم😘😘

از داروخونه شربت منیزیوم هیدروکساید بخور و بخور 

عالیههههه

صبح ها خاک شیر و آب بدون شکر.

انجیر خیس کن اگه الان داری یا الو بخارا بزار تو یخچال فردا صبح ناشتا ابشو بخور

لواشک ک فوق العاده است

چاره ای نیست اون مدفوع سفت شده باید خارج بشه که درد هم داره 

میتونی دستتو روغن زیتونی چیزی بریزی و بعد محل رو چرب کنی شاید دردش کمتر شد و زخم نشه 

از این ببعد هم سعی کن نذاری یبوست بگیری 

میتونی تو بطری آبت خاکشیر و تخم شربتی و چیاسید هرکدوم شد یه قاشق بریزی تا صبح خیس بخوره بعد بخوری 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706