2733
2739
عنوان

خواستگاری

417 بازدید | 45 پست

پسرم چند سالیه با دختری دوسته و همدیگرو میخوان منم امشب به مادر دختره زنگ زدم واسه فرداشب قرار گذاشتم واسه اشنایی بیشتر و...

البته فردا شب و تنها میرم نمیدونم چی بگم و چیکار کنم‌ کسی که تجربه داره کمک کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایول عجب مادرشوهری😍

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
ما هرجا میرفتیم از اول تا اخرش مادربزرگم از پدر مرحومش‌میگفت😐😂😂😂

😂😂😂😂😂😂ینی من تو خواستگاریم میترسم حین حرف زدن با پسره یکی عین شتر بدون در زدن وارد بشه 😂😂شما از من بدتذین😂😂

2740

حرف های عادی بزنید در مورد اب و هوا وکرونا و .... یکم با خلق و خو و طرز زندگی شون آشنا شو بعدش قرار خواستگاری رسمی رو بذار در مورد پسرت هم صحبت کن که چزکار میکنه و هدف آینده اش چی هس و از این موارد

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
😂😂😂😂😂😂ینی من تو خواستگاریم میترسم حین حرف زدن با پسره یکی عین شتر بدون در زدن وارد بشه 😂😂شما ...

😂😂😐 راستش ما یه نفرو میزاریم عین گاو به دختر پسر خیره بشه😐😂😂😂 

آن روز ها گذشت و دگر آرزو مکن

ان شالله به سلامتی حتما خرید شیرینی و فراموش نکنید رفتین حس خوب انتقال بدین از دختر در مورد سن و تحصیل و اصلیت و اینا صحبت کنید این که عروستون از زندگی چی میخواد هدفش چیه واعتقادی که دارین عروستون چطور باید باشه رو بیان کنید کلا سعی کنید حس صمیمیت انتقال بدین که تو رابطه آینده تون خیلی تاثیر گذار

چقدر خوب و فهمیده اید شما من و همسرم هم با هم دوست بودیم خانواده اش اول با ازدواجمون مخالف بودن اما بعد راضی شدن و خیلی خوش برخورد هستن و ادمای خوبین با عروستون مهربون باشید خواهشا مادر شوهر من خیلی مهربونه خدا حفظش کنه