2752
2734
عنوان

شمام بعضی وقتا دستتون بی جون میشه؟

219 بازدید | 35 پست

من چند وقته دستام انگار جون ندارن و ضعیفن‌و زود خشته میشم

وقتی از خواب ک پامیشم حس میکنم جون ندارم دستمو مشت کنم

هرچیم بهش فکر میکنم بدتر میشه ازمایش خونم تازگی دادم مشکلی نداشتم

شمام اینحوریید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تنگی کانال نداری؟ عصب دست درگیر میشه اگه خیلی اذیت میشی دکتر مغزواعصاب برو مچ بند هم بگیر شباببند 

من اونجوری بودم اما صبح بهتر میشد البته مچ بند میبستم دوبار فیزیوتراپی انجام دادم خوب شد باورم نمیشه خوب شد البته دیگه باز سنگین بلند نمیکردم لباس شستن وچلوندنش خیلی بده انجام نمیدادم تا اینکه یه مدت سنگین بلند کردم الان باز اونجوری شدم خیلی ناراحتم چون خیلی خوب شده بودم

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
منم چندوقته بیخودی ظرف غذا یا شکستنی از دستم ول میشه،دستام جون نداره،همش میگم همینو کم داشتم ام اس ب ...

من حس میکنم مثلا والیبالی ...بازی کرده باشم 

دستم خستسس😭

تنگی کانال نداری؟ عصب دست درگیر میشه اگه خیلی اذیت میشی دکتر مغزواعصاب برو مچ بند هم بگیر شباببند&nb ...

نمیدونم قبلا درست بود 

یبار رفتم بیرون حس کردم سرماخوردم 

عضله دست و پام یهو گرفت 

پاهام خوب شد چلی دستام ضعف داره هنوز

نگران نباش انشالله که چیزی نیست ولی حتما پیگیری کن و گرمیجات فرااااوااان بخور

مرسی حتما 

چندوقتم هسست خیلی سالاد و گوجه و میوه تابستونی...میخورم

شاید به اون مربوط باشه 

عصبی نیستید؟یا مثلا ذهنتون مشغول نیست؟ من تو مراحل خواستگاری و نامزدیم ،حس میکنم شاید از استرس اونه ...

اوففففف هم عصبیم،هم استرسیم،هم موضوع واسه فکرو خیال زیاد دارم،😣

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.