2737
2734
سلام مامانای مهربون پسرم تو این هفته 4 5 بار بالا آورده دیگه خل شدم از دستش. هر 5ساعت بهش غذا میدم اونم بالا میاره فرنی و کاستر و بیسکوییت باشیر همه رو بالا آورده لبنیات اصلا نمیخوره ماست که خیلی دوست داشت لب نمیزنه تخم مرغ اصلا و ابدا توروخدا بگین چیکار کنم؟ میگم نکنه رفلاکس داره یا معدش به لبنیات حساس شده نمیدونم فقط دارم از غصه میمیرم توروخدا اگه تو مشهد متخصص تغذیه خوب که اهل مکمل و این چیزا هم باشه میشناسین بهم معرفی کنین آخه بعضی پزشکا فقط میگن نه خانوم هیچی احتیاج نداره و قد و وزنش رو نموداره یکی نیست بگه آخه من که مادرشم دارم میبینم با هزار ادا و اطوار باید بهش یه چی بدم حتما باید بیاد زیر نمودار تا تازه به فکر بیفتیم که چیکار کنیم؟؟!!!!!! توروخدا اگه دکتر خوب میشناسین بهم بگین ازتون ممنونم
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=780351&PageNumber=1 تو این تاپیک بپرس
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ما مان محمد مهدی عزیز علائمی که میگی خیلی به رفلاکس معده شبیه اگه هنوز شیرش میدی که احتمال زیاد مشکل از خودته و از شیرته و بایدیک قاشق عسل و با نصف قاشق چایخوری پودراسیاب شده سیاهدونه با هم مخلوط کنی هرشب قبل خواب بخوری تا زودتر درمان بشی و شیرت واسه بچه سنگین نباشه با احتمال زیاد سردمزاجی و سردی زیاد میخوری اگر اینطوره غذاهای گرم بیشتر بخور اگرم که شیرش نمیدی و مشکل از خودشه هر شب یک قاشق مرباخوری تخم بارهنگ رو یه ربع بجوشون بزار سرد شه سرد شد با عسل ترکیبش کن هر 4 ساعت یک قاشق مرباخوری بهش بده زودی خوب میشه نیازی به دکترم نیست الکی بهش قرص و شربت میده انشاله مفید باشه در هردوحالت این دو درمانو هم روی خودت هم بچت انجام بده انشاله که نتیجه بده منو از دعای خیرت بی نصیب نزار
2738
سماجون شمارشو داری بهم بدی؟ مامان صدراجون شما هم شماره دکتری که گفتی رو میدی؟
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!
خدا خیرت بده مامان صدراجون الهی خدا بچتو واست حفظ کنه پس شما راضی هستی آره؟ نی نی شما چند وقتشه؟
اره عزیزم خیلی راضیم هر کسی هم رفته همین طور بوده پسر من الان سه سال و ده ماهش هست هنوز شش ماه نداشت که شیب عید این خانم دکتر تشخیص داد کلیه اش شن ریزه داره اونم با چی نشانه ای اینکه تو خواب زیاد غلط میخورد باورت نمیشه ازمایش دادیم درست بود پیش فوق تخصص کلیه اطفال هم بردیم همینو گفت من واقعا دوسش دارم
آرنیکاجون میشه از دکتری که ازش راضی هستی برام توضیح بدی؟ چه جوریه؟
مامان صدراجون پسر من خیلی بد غذاست واسه همین میخوام برم پیش یه دکتر خوب که یه کاری واسم بکنه هر کی هر کاری گفته انجام دادم اما جواب نگرفتم
2706