2733
2734

من‌این ماه اقدام داشتم

قرص گلوکفاژ و دوفاستون‌از شب ۱۴ تا ده شب استفاده کردم

روز ۲۸ سیکلم دو‌روز لگه بینی داشتم لکه های قهوه ای

سینه هامم‌خیلی درد میکرد

ولی پریود نشدم بعد چند روزم درد سینم‌ خوب شد لکم‌ ندیدم‌دیگه.

بی بی زدم‌چند تا منفی نشون میده

کسی میدونه من‌ چمه😭 ۳۸ روز پریود نشدم

ازمایش بده خوب

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بارداری. باز چند روز دیگه بی بی بزن. اما 90 درصد بارداری. مث تو بودم منم

جدی میگین؟ یعنی میشه بی بی جواب غلط بده؟ 

همش فک‌میکنم‌ از تنبلی که پریود نمیشم ولی از طرفی هم دوفاستون خوردم

2738

جون لکه قهوه ای دیدی میگم و دیگه پریودیت نیومده..  

من بی بی اولم منفی شد. دومی مثبت کم رنگ. بعد رفتم از اومدم خونه مامانم. شوهرم سرویس مدرسه بود اون زمان. میخواست بره سرویس ک زدم تو نت جوابشو انلاین دیدم..... هیچ وقت یادم نمیره جواب ازمایش رو زدم تو نی نی سایت همه تبریک گفتن. و الان پسرم کنارم خوابیده انشالله هرچی خیرته پیش بیاد..... 

جون لکه قهوه ای دیدی میگم و دیگه پریودیت نیومده..   من بی بی اولم منفی شد. دومی مثبت کم رنگ. ب ...

ای جانم‌عزیزممم خدا حفظش کنه گل پسرتو

شما هم‌تنبلی داشتی؟

ای جانم‌عزیزممم خدا حفظش کنه گل پسرتو شما هم‌تنبلی داشتی؟

مرسی عسقم. 25 مرداد میشه 1 سالش. اگه ازمایش دادی خبرم کن ک چی شد جوابش منم تنبلی داشتم و دوفاستون میخوردم. 

مرسی عسقم. 25 مرداد میشه 1 سالش. اگه ازمایش دادی خبرم کن ک چی شد جوابش منم تنبلی داشتم و دوفاستون می ...

زیر سایتون‌باشه الهی همیشه💋💋 انشالله خدا به منم لطفی کنه که کارم به بقیه داروها نکشه🙏چشم حتما خبرت میکنم❤️

2706