2752
2734
عنوان

فقط64هزار صلوات دیگر مانده است

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 106 پست
@haha2213     @sar_be_hava     @nazpari95     @7679saram &nb ...

سلام عزیزم من 1400تا صلوات میفرستم البته با مامانم و خودم و زنداداشم و پسرم و دختر خواهرم ان شاالله که حاجت رواشید  واسه حاجت روایی ماهم دعا کنید انشأالله کرونا نابود شه

99/9/9اون خبرکه منتظرشم به من میرسه من مطمئنم میشه شما هم یک صلوات واسه حاجت دلم بفرستین. 😍😍😍😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله کسانی که دوستاشونو رو اطلاع رسانی کردند همیشه سلامت باشندلطفا دیگران هم دوستشونو رو دعوت کنن تا ختم صلوات برای نابودی کرونا از کل جهان تموم بشه

2731

من ۱۰۰تا

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
@سواره     @پرندگان     @پلاستوفوم     @پریان74     ...

سلام براسماجونم خوبید ممنون که صدام کردید

منم 100تا صلوات برمیدارم وده تا برای حاجت روایی شما میفرستم....یاعلی...

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
سلام براسماجونم خوبید ممنون که صدام کردید منم 100تا صلوات برمیدارم وده تا برای حاجت روایی شما میفرس ...

ممنون لطفا دوستان خود را تک کنید تا اونا هم در ختم صلوات شرکت‌ کنن

2706