2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

درمانگر شناختی رفتاری

اگر نجس پاکی هست یکی و میشناسم میتونه رایگان درمان کنه. یه پروژه علمیه

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 
اخه مثلا نمیشه اعضای خانواده درک نمیکنن و همکاری نمیکنن

دقیقا اولین قدم درمانی تو وسواس اینه که به خونواده میگن همکاری نکنین با فرد وسواس، وگرنه شدیدتر و طولانی تر میشه 

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 
فک نمیکنم روانی باشه

وسواس یک اختلال روانشناختیه. مثل اضطراب مثل افسردگی و.... دیگه بپذیر این یه مشکل جدی ولی شایع روانشناختیه

اخه مثلا نمیشه اعضای خانواده درک نمیکنن و همکاری نمیکنن

واسه من میکنن شوهرم که خیلی سعی میکنه به قانونام احترام بزاره پسرمم با اینکه ۴سالشه تا بخواد چیزی بخوره اول زیراندازو میاره ولی در کل خودم درگیرم از جلو آیینه رد میشم خدانکنه یزره لک ببینم دوباره میام تمیزش میکنم  

2706