2733
2739

ازتون خواهش میکنم به حق همه محبتی که به مادر و مادربزرگتون دارین واسه سلامتی مامان بزرگم که ههمون به خصوص بچه هاش دارن از نگرانی میمیرن یه حمد بخونیین.

کرونا داره...۷۰ درصد ریه اش درگیر شده😢

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

خوندم عزیزم انشالله همه مریض ها شفا بگیرن

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...

خواهش میکنم به نیت شفاش یه حمد بخونین

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دعای دسته جمعی مطمئنا اثر داره..خدا به حق دل های پاکتون صحیح و سالم برش گردونه بهمون😢

2738
ایشالله خدا شفاش بده، داداش من داشت خوب شد، توکل کنید به خدا

مرسی عزیز دلم.

چند درصد ریه اش درگیر بود؟

ممنونم دوستای خووبم.انشاالله خودتون و عزیزانتون سلامت باشین

آن شالله ک خوب بشه روحیه خیلی مهمه  دخترعموم ۶۰درصدریش درگیربودخوب شد چندسالس؟

۷۰ سال....دعا کنیین خوب بشه

مرسی عزیز دلم. چند درصد ریه اش درگیر بود؟

نمیدونم چند درصد، ولی خیلی حالش بد بود، یه بار حتی نفسش رفت ، ببین برو توی اینستا پیج دکتر روازاده نوشته چیکار کنید، من داداشمو با همون نسخه خوب کردم، بخور جوش شیرین و داروی امام کاظم، همون روز استفاده کردیم اصلا نفسش خیلی بهتر شد

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
2706