2737
2734
عنوان

بچه بیایین ببیند شوهرم شکاکه

256 بازدید | 35 پست

نمیزار مجردی جایی برم یا تنها حتما باید باخودش جایی برم یا بعضی وقتا مامانم هرجاهم خاستم برم باید ازش اجازه بگیرم و برم میدونم شکاکه داداشاشم اینجور بود ولی الان خوب شدن

منم میتونم شوهرمو درمان کنم؟ چجور رفتار کنم باهاش 

مشاورم مطمعنم نمیاد 

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
شوهر منم همین جوریه هرکارم کردم درست نشد خاک برسرش

اصلا یک درصدم کمتر نشد

الان چیکار میکنی نمیری بیرون تنهایی؟

من همش امیدم به اینه که عروسی کنم بچه دار شم بهتر سه ای خدا نمیدونم چیکار کنم

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهر منم نمیزاره مجردی جایی برم وخب هرجاییم میرم ازش اجازه میگیرم  ولی هیچ وقت مانعم نشده وب نظ ...

خب مشکل اینجاست که مانعم میشه

اصلا یک درصدم کمتر نشد الان چیکار میکنی نمیری بیرون تنهایی؟ من همش امیدم به اینه که عروسی کنم بچه ...

نه داداشش این جوری بود اون درست شد شوهر من نه تازه من از وقتی بچه دار شدم بدتر شده اعصابمو بهم ریخته همش احساس میکنم زندانیم ، کارایی که دوست دارمو نمیزاره بکنم هیچی هیچی ، دیگه به خدا موتدم چیکار کنم همه راهیو رفتم نشد ، ایشالا که شوهر شما درست بشه

آدم مومنی نیستم اما خدا را خیلی دوست دارم...
2740
اینقد بش نگو همش گوش کن ب مرور خوب میش. منم مث شوهرتم با این تفاوت ک خوب نمیشم نمیخوامم بشم همش دوس ...

کار شما هم خیلی خیلی خیلی اشتباس 

آدم مومنی نیستم اما خدا را خیلی دوست دارم...
نه داداشش این جوری بود اون درست شد شوهر من نه تازه من از وقتی بچه دار شدم بدتر شده اعصابمو بهم ریخته ...

ای خدااا 

اصلا یک درصدم کمتر نشد الان چیکار میکنی نمیری بیرون تنهایی؟ من همش امیدم به اینه که عروسی کنم بچه ...

عزیزم فقط به تنهایی بیرون رفتنت حساسه یا اینکه مادام چکت میکنه یا مثلا میگه چرا با این حرف زدی چرا با اون... یا چرا فلانی میاد خونتون و .......

فرزندم خیلی منتظرت هستم جایت خیلی خالیست جای دستان کوچکت که میز زیر تلویزیونی را کثیف کنی،چهار دست و پا راه بروی و به همه جای خانه سر بزنی و آت و آشغال کشف کنی و در دهانت بگذاری حرفهای بامزه بزنی برای من و بابایت شعرهای دست و پاشکسته بخوانی . و وقتی من کمی از تو دور شوم برایم گریه کنی و من تو را در آغوش بگیرم ...و آنوقت تو با صدای زیبایت بگویی مادرخدایا این حرفها را نمی شود به کسی گفت همه به من می خندند و حتما می گویند آرزو به دل.ولی با تو راحتم خدایا حداقل اجازه ی این را دارم که فرزندم را تجسم کنم..😔                          خدايا تو بخواهي معجزه ميشود🙏🏻 لطفا بگید آمین🙏🏻😘
اینقد بش نگو همش گوش کن ب مرور خوب میش. منم مث شوهرتم با این تفاوت ک خوب نمیشم نمیخوامم بشم همش دوس ...

شوهرت درمان نشد؟راید چیکار انجام بدم توروخدا یکم راهنمایی کن بلکه بهتر شد 

یعنی مثلا اجازه نمیده با مادرت بازار بری؟یا خونه اقوام...

دوتاش بعضیا وقتا