2737
2739
عنوان

شپش سر دختر ۶ ماهه

7972 بازدید | 44 پست

سلام. ی مدت دخترم خیلی سرشو میخاروند ولی چیزی نمیدیدم امروز متوجه شپش شدم😑.چن روزی میشه منم مثل اون شدم موهام خیلی بلند و پره.چیکار کنم؟

⭐Kurd❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

موهای دخترتو کوتاه کن خارش خیلی اذیتش میکنه گناه داره

بعد به سرش روغن زیتون بزن شونه ریز بکن تخماروهم خارج کن

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به وقت تولد ته تغاریمون❤️

,سس مایونز بگیر تو سرت. بعدم اول با پودرلباسشویی بشور بعدم شامپو بزن

شامپو مخصوص ضد شپشم داروخانه ها دارن برا دخترت بگیر. اون کوچیکه شاید اذیت شه براش سس بگیری

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰

خودت یه بار رنگ بذاری تمومه فقط قبل رنگ گذاشتن تمام ملافه و جاهایی که سرتو میذاشتی و شال رو سری هاتو بشور و اونایی که نمیشه شست اسپری مخصوص ملافه و البسه  شپش بگیر بزن بعد برو رنگ کن بیای تمومه. دختر شش ماهه رو نمیدونم 

2738
بدبخت شدی رفت من الان دوساله درگیرشم اصلا به هیچ روشی نمیره میره ها میبینی بعد سه روز دوباره برگشته

محلول دایلیس یا نایلیس زدی

میگن خیلی تاثیر داره

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به وقت تولد ته تغاریمون❤️
بدبخت شدی رفت من الان دوساله درگیرشم اصلا به هیچ روشی نمیره میره ها میبینی بعد سه روز دوباره برگشته

عه ،من موهای دخترم دو هفته ای پاکه پاک شد ...الان دوسال گذاشته خداروشکر دوباره تو موهاش ندیدم

شونه ضدشپش لیندانیت عالیه

نگران نباش اصلا حتی موهاتم کوتاه نکن

هروز سرکه سفیدو بزن رو موهات بعد با پلاستیک ببند یکم بمون شپشا خفه شن بعد برو هموم تو حمومم یبار با تاید موهاتو بشور

بعد با شامپو بعد نرم کننده بزن با شونه دندونه دار شونه کنه میبینی شپشا میریزن کف کاشی

2706